Raftingas Koprulu kanjone
Kurto kanjonas
Zipline Kurto kanjone

4 in 1: Raftingas, Kurto (Tazı kanjonas), Zipline, cabrio minibus

Kaina:
Suaugusiam 25.00€
0-6 m. vaikams nemokamai
7-12 m. vaikams 12.50€
Pietūs įskaičiuoti į kainą. Zipline papildomai 2 €.
Trukmė: 8.00-17.00 val

Ekskursija anglų ir rusų kalbomis vyksta antradieniais, penktadieniais ir sekmadieniais.


Ekskursijos aprašymas

Ar norite praleisti dieną, kupiną veiksmo, vandens ir nuostabaus gamtos grožio?
Kurto kanjonas (turk. Tazi) – vienas gražiausių kanjonų ne tik Antalijos regione, bet ir visoje Turkijoje. Nuo uolų atsiveria kvapą gniaužiančios panoramos ir akys gali aprėpti ne tik daug kilometrų aplinkui, bet ir kelis šimtus metrų žemyn. Čia ne tik nuotraukos įspūdingos, bet ir realybė.

Susirinkę iš viešbučių ir pasukę iš pagrindinio kelio pamažu važiuosite slėniais ir kilsite  su dzipais vis aukštyn į kalnus, kur įspūdingos panoramos keis viena kitą. Pavažiavę kalnų keliais ir serpentinais sustosite lyg ir niekuo neišsiskiriančioje vietoje – aplinkui pušynai, takeliai, tačiau būtent dabar būsite arčiausiai svarbiausio taško. Išlipus iš autobuso reikės paeiti kelis šimtus metrų miško keliuku ir tuomet išeisite iš miškelio prie pat skardžio. Ką matėte tik internete ir savo svajonėse, tai galėsite pamatyti savo akimis ir realybėje. Šioje vietoje, kur atsiveria nuostabus vaidas į Tazi kanjoną, turėsite laisvo laiko.

Vėliau grįšite žemyn iki Kiopriuliu kanjono, kuriame vyks raftingas.

Kiopriuliu kanjonas – vienas vaizdingiausiu ir labiausiai lankomų Antalijos regione. Atvykę į stotelę persirengsite ir, jei reikės, apsivilksite hidro kostiumus. Kiek tolėliau lipsite į plaustus ir prasidės smagioji kelionė ir nuotykis. Dažniausiai dar prieš lipant į plaustus yra fotografuojamasi prie senojo tilto, kartais padidinamas adrenalino kiekis šuoliais į vandenį. Nereikėtų pamiršti, kad upės vanduo net ir vasaros viduryje yra ganėtinai gaivinantis. Kiekviename plauste yra instruktoriai, kurie žino kaip pakreipti plaustą, kad būtų smagiau ir įdomiau, kurie slenksčiai patogesni praplaukti. Jums belieka darbuotis irklais, grožėtis aplinkui kunkuliuojančiu kalnų upės vandeniu ir supančia gamta. Tačiau neturėtumėte prarasti budrumo, kadangi bet kuriuo momentu gali prasidėti mūšis vandenyje, kai kito plausto keleiviai lies jus vandeniu, o pasiduoti jokiu būdu negalima. Kiopriuliu kanjono trasa nėra aukšto sudėtingumo lygio, todėl čia atvykti gali ir vaikai. Visiems duodami šalmai, gelbėjimosi liemenės.

Reikia pasirūpinti tinkama avalyne, maudymosi apranga ir puikia nuotaika.

Norintiems sudėtingesnio plaukimo yra siūloma rinktis dvivietes kanojas. Nuobodu neturėtų būti. Jei ne slenksčiai, tai puolantys kiti plaustai arba įvairūs žaidimai sustojimų metu. Galbūt net šuolis nuo medžio į šaltą vandenį. Ekskursijos metu siūlomi pietūs, kurie jau įskaičiuoti į kainą. Papildomai kainuoja visi gėrimai. Be to jei nenorite sušlapinti savo foto aparatų, bet norite nuotraukų prisiminimui, tai Jums bus pasiūlyta įsigyti vietos fotografų darytas nuotraukas.

Tai smagi pramoginė ekskursija, kurios metu matysite daug gamtos ir būsite kalnuose ir upėje. Žinoma kelionė priklauso ir nuo oro sąlygų pavasarį ir rudenį. Su savimi būtina turėti patogią avalynę, kremus nuo saulės, galvos apdangalus, maudymosi aprangą.