Pagrindinis » 4 in 1: Kurto (Tazı kanjonas), bagių safaris, cabrio minibus ir Zipline

4 in 1: Kurto (Tazı kanjonas), bagių safaris, cabrio minibus ir Zipline

Kaina:
Suaugusiam 30.00€
0-6 m. vaikams nemokamai
7-12 m. vaikams 15.00€
Pietūs įskaičiuoti į kainą. Zipline papildomai 2 €.

Trukmė: 8.00-17.00 val

Ekskursija anglų ir rusų kalbomis vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais.


Ekskursijos aprašymas

Ekskursija greičio ir aštrių pojūčių megėjams, kurioje derinamas pasivažinėjimas bagiais, Cabrio autobusiukais, Zipline ir, žinoma, nepaprasto grožio Kurto (Tazı) kanjonas ir kalnų upė Kopriučaj. 

Kurto kanjonas (turk. Tazi) – nacionalinis parkas, vienas gražiausių kanjonų ne tik Antalijos regione, bet ir visoje Turkijoje. Jis tęsiasi 14 km palei kalnų upę Kopriučaj. Plotis iki 100 metrų. Didžiausias kanjono gylis – 400 metrų. Pakrantėse auga pušynai, eukaliptai, kiparisai. Nuo uolų atsiveria kvapą gniaužiančios panoramos ir akys gali aprėpti ne tik daug kilometrų aplinkui, bet ir kelis šimtus metrų žemyn. Čia ne tik nuotraukos įspūdingos, bet ir realybė. Vienas garsiausių šio nacionalinio parko objektų yra veikiantis  Oluko akmeninis tiltas, kurį II mūsų eros amžiuje pastatė romėnai. Jis yra 27 metrų aukščio, 14 metrų ilgio ir 3,5 metro pločio.

Nepakartojami nuostabūs panoraminiai kanjono vaizdai, uolėtos pakrantės, žydras vėsus upės vanduo, egzotiška augmenija, spalvų šėlsmas ir magiškų aromatų alsuojantis grynas oras nepaliks abejingų.

Ekskursijos programa

Susirinkę iš viešbučių ir pasukę iš pagrindinio kelio persėsite į bagių automobilius, ir prasidės 55 minučių safaris – pasivažinėjimas bagiais Tauro kalnuose, įspūdingos gamtos apsuptyje. Galite ir vairuoti Buggy automobilį, ir būti keleiviu, o pertraukos metu keistis vietomis.

Po smagaus ekstremalaus pasivažinėjimo jūsų laukia pietūs. Per pietų pertrauką norintys gali  išsimaudyti labai vėsiame Kiopriučaj upės vandenyje.

Po valgio prasidės kelionė autobusais be stogo (Cabrio mikroautobusas) į vaizdingiausias Kurto kanjono vietas. Gamta čia tokia graži, kad sustojimai virsta nuostabiomis fotosesijomis.

Pasigrožėję didingu Kurto kanjonu, vyksite į Zipline pramogos vietą. Čia jūsų laukia dar vienas ekstremalus išbandymas – metaliniais trosais skrisite virš kanjono apie 500 metrų. Adrenalino kupina pramoga garantuota.

4 in 1 – tai smagi pramoginė aktyvi ekskursija, kurios metu jus sužavės gamtos didybė,  nepaprasti kraštovaizdžiai ir greitis.