Pagrindinis » 5 in 1: Bagių safaris, raftingas, zipline, cabrio safaris ir Köprülü kanjonas

5 in 1: Bagių safaris, raftingas, zipline, cabrio safaris ir Köprülü kanjonas

Kaina:
Suaugusiam 35.00€
0-6 m. vaikams nemokamai
7-12 m. 17.50€
Pietūs įskaičiuoti į kainą.

Trukmė: 9.00-17.00 val.

Ekskursija anglų ir rusų kalbomis vyksta kiekvieną dieną.


Ekskursijos aprašymas

Ekskursija greičio ir aštrių pojūčių megėjams, kurioje derinamas pasivažinėjimas bagiais, Cabrio autobusiukais, raftingas, Zipline ir, žinoma, nepaprasto grožio kanjonas ir kalnų upė Kopriučaj.


Köprülü Kanyonas – nacionalinis parkas Antalijos provincijoje, vienas gražiausių kanjonų Turkijoje. Jis tęsiasi 14 km palei kalnų upę Kopriučaj. Plotis iki 100 metrų. Didžiausias kanjono gylis – 400 metrų. Pakrantėse auga pušynai, eukaliptai, kiparisai. Populiari vieta plaukiojimui plaustais. Viena pagrindinių istorinių kanjono įžymybių – veikiantis Oluko akmeninis tiltas, kurį II mūsų eros amžiuje pastatė romėnai. Jis yra 27 metrų aukščio, 14 metrų ilgio ir 3,5 metro pločio.


Nepakartojami nuostabūs panoraminiai Köprülü kanjono vaizdai, uolėtos pakrantės, žydras vėsus upės vanduo, egzotiška augmenija, spalvų šėlsmas ir magiškų aromatų alsuojantis grynas oras nepaliks abejingų.


Ekskursijos programa:


Susirinkę iš viešbučių ir pasukę iš pagrindinio kelio persėsite į bagių automobilius, ir prasidės 45 minučių safaris – pasivažinėjimas bagiais Tauro kalnuose, įspūdingos gamtos apsuptyje. Galite ir vairuoti Buggy automobilį, ir būti keleiviu, o pertraukos metu keistis vietomis. Po smagaus ekstremalaus pasivažinėjimo jūsų laukia pietūs.
Po valgio prasidės kelionė autobusais be stogo (Cabrio mikroautobusas) į vaizdingiausias kanjono vietas. Gamta čia tokia graži, kad sustojimai virsta nuostabiomis fotosesijomis.

Vėliau grįšite žemyn iki Kiopriuliu kanjono, kuriame vyks raftingas.


Atvykę į raftingo stotelę persirengsite ir, jei reikės, apsivilksite hidro kostiumus. Kiek tolėliau lipsite į plaustus ir prasidės smagioji (13 km) kelionė ir nuotykis. Dažniausiai dar prieš lipant į plaustus yra fotografuojamasi prie senojo tilto, kartais padidinamas adrenalino kiekis šuoliais į vandenį. Nereikėtų pamiršti, kad upės vanduo net ir vasaros viduryje yra ganėtinai gaivinantis. Kiekviename plauste yra instruktoriai, kurie žino kaip pakreipti plaustą, kad būtų smagiau ir įdomiau, kurie slenksčiai patogesni praplaukti. Jums belieka darbuotis irklais, grožėtis aplinkui kunkuliuojančiu kalnų upės vandeniu ir supančia gamta. Tačiau neturėtumėte prarasti budrumo, kadangi bet kuriuo momentu gali prasidėti mūšis vandenyje, kai kito plausto keleiviai lies jus vandeniu, o pasiduoti jokiu būdu negalima. Kiopriuliu kanjono trasa nėra aukšto sudėtingumo lygio, todėl čia atvykti gali ir vaikai. Visiems duodami šalmai, gelbėjimosi liemenės. Reikia pasirūpinti tinkama avalyne, maudymosi apranga ir puikia nuotaika. Norintiems sudėtingesnio plaukimo yra siūloma rinktis dvivietes kanojas. Nuobodu neturėtų būti. Jei ne slenksčiai, tai puolantys kiti plaustai arba įvairūs žaidimai sustojimų metu. Septintame kilometre jūsų laukia dar viena ekstremali pramoga – Zipline: metaliniais trosais skrisite virš kanjono 500 metrų į vieną pusę ir 100 metrų į kitą. Adrenalino kupina pramoga garantuota.

Jei nenorite sušlapinti savo foto aparatų, bet norite nuotraukų prisiminimui, tai Jums bus pasiūlyta įsigyti vietos fotografų darytas nuotraukas.

5 in 1 – tai smagi pramoginė aktyvi ekskursija, kurios metu matysite daug gamtos ir būsite kalnuose ir upėje. Žinoma kelionė priklauso ir nuo oro sąlygų pavasarį ir rudenį.