You are currently viewing 5 priežastys, kodėl verta atostogauti Turkijoje
Photo by Willian Justen de Vasconcellos on Pexels.com

5 priežastys, kodėl verta atostogauti Turkijoje

Be Turkijos neįmanoma įsivaizduoti jokio atostogų sezono! Ši kryptis mūsų turistams asocijuojasi su „viskas įskaičiuota“ ir jau seniai tapo gerų ir prieinamų atostogų sinonimu. Nors, kita vertus, Lietuvoje susiformavo šiek tiek atmestinas požiūris į poilsį Turkijoje. Keletą kartų iš savo klientų girdėjome kažką panašaus į „na kas ten Turkijoje įdomaus?“. Kai kurių turistų akyse skubiai reabilituojame šią kryptį, o visiems kitiems pasakojame, kodėl verta atostogauti Turkijoje!

Kodėl verta atostogauti Turkijoje? 1 priežastis – nereikalinga viza

Galbūt tai yra viena iš pagrindinių priežasčių! Jokių papildomų išlaidų vizoms, dokumentų tvarkymui ir nereikalingam popierizmui. Vasaros kelionę į Turkiją galite užsisakyti vasarį su išankstinio rezervavimo pasiūlymu arba neplanuoti atostogų, pabėgti ir išskristi kitą dieną! Įsivaizduokite, šiandien sėdite tvankiame biure, darbo kompiuteryje žiūrite į ekrano užsklandą su palmėmis, o rytoj jau skrendate prie jūros!

2 priežastis atostogauti Turkijoje – trumpas skrydis

Kitas svarus argumentas Turkijos naudai – po kokių 3-4 valandų skrydžio + pervežimo į viešbutį galima persirengti maudymosi kostiumėlį ir mėgautis Viduržemio ar Egėjo jūros vandenimis. Tai ypač aktualu šeimoms su vaikais, tiems, kurie planuoja trumpas atostogas, netoleruoja skrydžių ar turi sveikatos problemų.

3 priežastis atostogauti Turkijoje – platus pasirinkimas

Kur, kur, bet Turkijoje tikrai galima pasirinkti kurortą pagal kiekvieno skonį ir spalvą. Pradėkime iš eilės: pradedantiesiems verta nuspręsti, kurios jūros pakrantėje norite atsipalaiduoti: Viduržemio ar Egėjo? Nusprendė puikiai! Kokias atostogas mėgsti: nuošalias, su nuostabiais saulėlydžiais ir bangų ošimu, ar norisi maudytis ir linksmintis nuo ryto iki vakaro? Turkija tiks visiems: ir ieškantiems nebrangių atostogų, ir įpratusiems prie prabangios klasės atostogų. Šeimoms su vaikais yra puikūs specializuoti viešbučiai, kuriuose nebus nuobodu nei vaikams, nei suaugusiems.

4 priežastis atostogauti Turkijoje – skanus maistas ir aukšta paslaugų kokybė

Štai dėl ko čia atvyksta paplūdimio mėgėjai. Čia galite pamiršti kasdienybę, skaniai praleisti kelionę ir gerai pailsėti. Tam Turkijos kurortuose sukurtos visos sąlygos. Žinoma, labai smagu skanėstus paragauti užsienyje, bet daug svarbiau valgyti pažįstamą maistą. Jei keliaujate su vaikais, rinkitės viešbučius, siūlančius vaikišką meniu. Tai nebus problema.

5 priežastis atostogauti Turkijoje – švarūs paplūdimiai

Turbūt Turkijoje jūra dar niekas nesiskundė! Be to, yra iš ko rinktis. Jei pavargote nuo Viduržemio jūros, visada galite nuvykti į Egėjo jūrą. Jei keliaujate su vaikais, jums nebus sunku rasti paplūdimį su švelniu įėjimu į vandenį. Beje, apie paplūdimius. Dauguma viešbučių turi savo privačius paplūdimius, o tai reiškia, kad jums nereikia mokėti už gultus, gultus ir skėčius, o tai taip pat yra neabejotinas pliusas!