You are currently viewing Apsipirkimas Turkijoje: prekybos centras Agora Antalijoje

Apsipirkimas Turkijoje: prekybos centras Agora Antalijoje

Šiandien norime papasakoti apie geriausią prekybos centrą Antalijoje, taip pat apie tai, kaip šis prekybos centras pritraukia daug turistų ir vietinių gyventojų. Mes kalbame apie Agora Mall (Agora Antalya AVM), esantį netoli Antalijos tarptautinio oro uosto ir kuriame yra IKEA parduotuvė. Tačiau tai toli gražu nėra svarbiausias šio prekybos centro privalumas.

Kodėl Agora yra geriausia vieta apsipirkti Antalijoje?

Turi būti rimta priežastys turėti „geriausio“ titulą. Ir Agora jas turi…

Pats didžiausias prekybos centras

Pagal mažmeninės prekybos ir pramogų plotą „Agora Antalya AVM“ yra didžiausias Antalijoje. Pirmoje prekybos centro dalyje rasite keturis aukštus puikių parduotuvių, taip pat boulingą, kino teatrą ir didelę maisto salą.

O antrąjį pastatą užima Ikea ir Agorix šeimos pramogų parkas, apie kurį plačiau pakalbėsime vėliau.

Visada verta užsukti

Kai atvyksite į Agora prekybos centrą Antalijoje, visada bus akcijos, nuolaidos, šventės, nemokamos degustacijos, išpardavimai ir panašiai. Jei jums svarbi ne tik firminių parduotuvių įvairovė, bet ir kainos, tuomet Antalijoje tiesiog nerandate geriausios vietos apsipirkti. Taip pat svarbu paminėti, kad galima suigražinti PVM perkant bent už 118 Turkijos lirų naudojantis Tax Free Shoping.

Kas yra Tax Free Shoping?

 Tax Free Shopping yra populiariausia paslauga, kuria tikisi pasinaudoti keliautojai, kai jie apsiperka užsienyje. Vyriausybės grąžina PVM už prekes, kurias įsigijo  užsienio  lankytojai – tuo siekiama paskatinti turistus  daugiau pirkti. „Tax Free Shopping“ (TFS) dėka užsienio pirkėjams  sudaromos sąlygos susigrąžinti PVM už prekes, kurias jie išsiveža iš šalies.

Agora prekybos centras Antalijos siūlo transportą iš Antalijos

Esant dabartinėms benzino ir viešojo transporto kainoms Turkijoje, ši paslauga tikriausiai bus viena reikšmingiausių. Iš trijų Antalijos rajonų (Lara, Kepez, Konyaalti) į Agorą kursuoja nemokami autobusai (į abi puses). Išsamų kiekvienos krypties tvarkaraštį ir maršrutą galite pamatyti čia.

Iš Konyaalti regiono artimiausia stotelė yra Türkay Otel. Visą autobuso maršrutą po apylinkes rasite čia. Taip pat yra maršrutų aplink Larą ir Kepezą. Jei esate turistas, apsistojęs viename iš Antalijos viešbučių, būtinai pasiteiraukite savo gido apie nemokamus autobusus iš viešbučio į Agora Antalya AVM.

Didelis uždaras pramogų parkas

Jei esate su vaikais, būtinai apsilankykite „Agorix“. Tai didžiausias uždaras pramogų parkas Antalijoje. Galite palikti vaiką ten apsipirkdami, bet taip pat galite smagiai praleisti laiką su visa šeima. Agorix tam turi viską: labirintus, kalnelius, atrakcionus, lošimo automatus, karuseles.

Boulingas ir kino teatras

Dar du variantai norintiems apsipirkimą derinti su pramogomis – prekybos centre yra Boulingas ir Kinas (vyksta seansai anglų kalba).

Daug brendų pristatanti parduotuvė Boyner

  • Atstovaujami drabužių prekių ženklai: Nike, Skechers, Puma, Fabrika, U.S. Polo Assn, Mavi, Koton, Aeropostale, İpekyol, U.S. Polo Assn, Pierre Cardin ir t.t.
  • Kosmetika: Markalar, Lancome, Dior, Armani ir t.t.
  • Tašės ir kuprinės: Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Pierre Cardin, Armani Exchange ir kt.

Agora Bazar – vieta, iš kurios galite pasiimti dalelę Turkijos

„Agora Bazar“ yra vieta, kur galite pasiimti dalelę turkų kultūros. Suvenyrai, saldainiai, keramika, kilimai, papuošalai, rankdarbiai, tautiniai rūbai – visa tai ir dar daugiau rasite minusiniame pirmame Antalijos prekybos centro „Agora“ aukšte. Čia jus pasitiks draugiški anglakalbiai ir rusakalbiai darbuotojai, taip pat galėsite užduoti savo klausimus registratūroje, esančioje priešais „Agora Bazar“.

Ar Agora prekybos centras Antalijoje vertas Jūsų dėmesio?

Dėl to galime teigti, kad visais atžvilgiais „Agora Antalya AVM“ yra geriausias prekybos centras Antalijoje, į kurį žmonės atvyksta ne tik apsipirkti, bet ir šeimyniniam laisvalaikiui su puikiomis laisvalaikio galimybėmis.

Darbo laikas: nuo 10:00 iki 22:00 val.

Vieta žemėlapyje: