You are currently viewing Drabužių parduotuvės Alanijoje – kur pirkti drabužius?
Photo by Tembela Bohle on Pexels.com

Drabužių parduotuvės Alanijoje – kur pirkti drabužius?

Dar viena jūsų rekomendacija, susijusi su Alanija – bet ne tik. Drabužių parduotuvės Alanijoje yra puiki proga pripildyti savo garderobą naujais pirkiniais. Turkija nuo seno garsėja savo puikios kokybės tekstilės gaminiais, kurie užkariauja turistų ir prekybininkų, kurie jau ne pirmus metus į Lietuvą veža originalius, pigius ir patogius turkiškus drabužius iš Turkijos į Lietuvą (arba kičinius ir margus, pagal kam patinka). Nors padirbinių prekybos laikai pamažu tampa praeitimi (Turkijoje padirbinių ieško daug mažiau žmonių nei anksčiau), turkiški drabužiai vis dar labai populiarūs.

Ar verta pirkti rūbus Turkijoje?

Laikai pasikeitė ir jau kurį laiką Alanijoje galime rinktis iš šaunių, draugiškų ir nebrangių drabužių parduotuvių. Tai jau ne turgus, o parduotuvės ir butikai su oro kondicionieriais, kur galime pasimatuoti pasirinktus drabužius, o kainos nurodytos etiketėse, todėl nereikia derėtis (apie tai rašau, nes aš asmeniškai nekenčiu derėtis ir tai visada mane nervino)

Papildomas tokių parduotuvių privalumas yra tai, kad daugelis turkiškų prekių ženklų drabužius siuva Turkijoje. Tokiu būdu galime paremti Turkijos ekonomiką – smulkius ir didesnius verslininkus, o šie drabužiai tikrai turi trumpesnį anglies pėdsaką nei drabužiai iš Bangladešo ar Kinijos. Ekologinė tendencija pamažu pasiekia ir Turkiją – ir nors čia taip pat vyrauja „greitoji mada“, vis daugiau prekių ženklų gamina drabužius iš natūralių audinių, ekologiškų drabužių linijas. Daugelis iš jūsų, rašančių mums, giria turkiškų drabužių kokybę – ir mes čia sutinkame. Dažnai net labai pigūs (mūsų atžvilgiu) turkiški drabužiai gali būti stebėtinai geros kokybės.

Drabužių pirkimas Alanijoje – kur nusipirkti drabužių?

Alanija tampa vis didesniu miestu (šiuo metu gyventojų skaičius viršija 350 000 gyventojų) ir parduotuvių čia atsiranda kaip grybų. Dauguma turkiškų drabužių parduotuvių yra palei pagrindinį Atatiurko bulvarą miesto centre,atkarpoje nuo Kale Market parduotuvės iki Atatiurko paminklo ir dar toliau (paskutinė didelė parduotuvė į rytus yra Cotonou). Lygiagrečiai Atatiurko bulvarui yra dar viena gatvė Şevket Tokuş Caddesi, kurią taip pat verta aplankyti – ten kur kas mažiau turistinė ir labiau turkiška atmosfera – jei reikia puošnių suknelių vestuvėms, kelnių damoms ir džentelmenams – pasidomėkite. O tarp šių dviejų gatvių turime dvi tipiškas „drabužių“ gatves – Yayla Yolu ir Hacet Cad. prie pat Atatiurko paminklo. Jų sankryžoje, iškart už taksi stotelės, yra prekybos centras su dideliu turkiškų tinklų pasirinkimu.

Drabužių turgūs Alanijoje – kur jie yra?

Alanijoje nėra tipiško drabužių turgaus tradicine prasme: jei įsivaizduojate gigantišką prekystalių su drabužiais spiečius – čia jo nerasite. Tam tikromis savaitės dienomis konkrečiuose miesto rajonuose veikia vaisių ir daržovių turgeliai bei prie jų priklausantys tekstilės turgeliai. Čia daugiausia rasite kopijų, padirbtų prekės ženklų drabužių, diržų, laikrodžių, rankinių ir marškinėlių. Taip pat yra žaislų, suvenyrų, batų – ko tik širdis geidžia, visa tai turguje kokybiška ir žinoma – reikia derėtis. Alanijos ir apskritai Turkijos turgus turi savo priešininkus ir šalininkus, aš visiškai neatsirandu tokiame klimate, bet suprantu, kad daug kas apsipirkinėdami tokiuose turguose yra labai patenkinti.

Alanijos centras – Alanijos turgus penktadienį;
Vakarų Alanija – Alanijos turgus antradienį;
Alanijos Obos rajonas – Obos turgus – pirmadienis;
Mahmutlar – Mahmutlar turgus – trečiadienį, šeštadienį;
Tosmur – Tosmur turgus – ketvirtadienis;
Cikcili- Cikcili rajonas – Šeštadienis;
Konaklis – turgus Konaklyje – trečiadieniais (Plačiau apie turgų Konaklyje);
Turgus Avsallar / Turkler mieste – sekmadienis;
Sidės turgus – šeštadienis;
Okurcalar turgus – penktadienis;
Manavgat turgus – pirmadienis, ketvirtadienis
.

Plačiau apie Alanijoje veikiančius turgus esame rašę savo straipsnyje čia.

Tačiau saugokitės – jei jums nepatinka nė vienas iš sąraše esančių turgų, galite užsukti ir į šalia Alanijos uosto esantį „turgų“. Šios parduotuvės dirba kiekvieną dieną. Ten rasite panašių daiktų kaip ir vietiniuose apylinkių turgeliuose, bet parduotuvėse juos parduoda labai bendraujantys, visomis pasaulio kalbomis mokantys pardavėjai. Kainos panašios kaip ir turguose, tik šiek tiek didesnės. Taip yra, žinoma, dėl daug didesnių nuomos mokesčių, kuriuos tokios parduotuvės turi mokėti. Tačiau drabužių, papuošalų, batų, aksesuarų pasirinkimas ten didžiulis.

Kaip patekti į nuolat veikiantį turgų?

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai leisti sau paklaidžioti po mažas gatveles šioje atkarpoje, kai esate Atatiurko bulvare netoli uosto arba Damlataş urvo. Yra iš ko rinktis! Galite eiti šiuo maršrutu: Damlataş gatve – iki uosto, o tada išeikite iš uosto link De Facto parduotuvės (naudokite žemėlapį savo telefone). Taip pat galite eiti per Ataturko gatvę toliau į vadinamąją Cuma Pazari (buvęs penktadienio turgus) – visas šis rajonas pilnas turgaus parduotuvių. Šios parduotuvės dirba kiekvieną dieną, įskaitant savaitgalius ir švenčių dienas, visą dieną – nuo ​​10 iki 22 val., net 23 val.

Prekybos centrai Alanijoje ir apylinkėse

Prekybos centrai turkiškai vadinamos AVM (skaitykite: a-we-me). Deja, mieste nėra tikro prekybos centro. Vienintelis prekybos centras yra Alanyum, esantis žiediniame kelyje tarp Obos ir Cikcili rajonų. Ten tiesiogine prasme yra keletas parduotuvių, tačiau privalumas yra tas, kad aplinkoje su oro kondicionieriumi galite lengvai apsipirkti, o tada – viršutiniame aukšte – naudotis kai kuriais greito maisto restoranais. Yra LC Waikiki, Penti, Ipekyol, Boyner parduotuvės, taip pat English home interjero dizaino parduotuvė, žaislų parduotuvė, knygynas, sporto parduotuvės, namų elektronikos parduotuvė ir Carrefour parduotuvė.

Alanyum dirba kasdien nuo 10.00 iki 23.00 val., išskyrus valstybines šventes. Prie įėjimo yra metalo detektoriaus vartai. Tai būdinga prekybos centrams Turkijoje.

Kaip nuvykti į Alanyum?

Pagal Alanyum pavadinimą dauguma Alanijos turkų gali padėti ir nurodyti tinkamą autobusą / miesto autobusą. Nemažai miesto autobusų sustoja prie Alanyum. Čia yra nuoroda su visų miesto autobusų sąrašu: spausti čia

Prekybos centras Konaklyje

Konaklyje, 15 km į vakarus nuo Alanijos, yra MEGA MALL – didesnis prekybos centras su tekstilės tinklų pasirinkimu, vaikų parduotuvė, sporto parduotuvė, bakalėjos parduotuvė ir kt.

Kaip patekti į Megamall Konaklyje?

Konaklį galite pasiekti dolmusu. Sėskite į autobusą su Konaklio ženklu ir paklauskite vairuotojo apie „Megamall” arba „Konakli a-we-me”- centras yra pagrindinėje Konakli sankryžoje, miestelio viduryje. Juos nesunku pastebėti važiuojant keliu Alanija-Antalija.

Manavgat prekybos centras

„Megamall“ prekybos centras taip pat yra Manavgate, arčiausiai Sidės kurorto esančiame mieste. Jei kas nors iš jūsų atostogas ne Alanijoje, o Sidėje ar aplinkiniuose miesteliuose, ten rasite didžiausią parduotuvių pasirinkimą. „Megamall“ centras Manavgate yra didžiausias iš visų, čia yra daug vietų iš skirtingų kategorijų ir, žinoma, restoranų centras.

Kaip patekti į Manavgat Megamall?

„Megamall“ Manavgate taip pat yra Alanija-Antalija maršrute, jį taip pat nesunku pastebėti ir visi žino. Iš Sidės apylinkių galite nuvykti bet kokiu autobusu (dolmus), ant kurio yra užrašas Megamall. Jei norite atvykti iš tolimesnės vietovės (pvz. iš Alanijos), geriausia važiuoti tarpmiestiniu autobusu – Alanijoje, tarpmiestinėje autobusų stotyje (otogar), perkame bilietą į Manavgatą ir išlipame šio miesto stotyje. Prekybos centras yra visai šalia, per 2 min. vaikščiojimas. Autobusai šiuo maršrutu kursuoja beveik kas valandą.

Drabužių parduotuvės Alanijoje – turkiškų drabužių prekių ženklų sąrašas

Žemiau pateikiame visų Turkijos prekių ženklų, kurie turi parduotuves Alanijoje arba minėtuose prekybos centruose sąrašą. Aišku, gali būti, kad kažką pamiršome – stengsimės reguliariai atnaujinti įrašą.

Žemiau rekomenduojamos drabužių parduotuvės Alanijoje daugeliu atvejų yra ir kituose Turkijos miestuose, nes tai yra tinklinės parduotuvės. Jei ne – pažymėjome aprašyme.

Visas parduotuves galima lengvai rasti pagal pavadinimą Google žemėlapiuose. Kai kurios parduotuvės savo asortimentą pateikia interneto svetainėse ir net telefonų aplikacijose – jei ieškote kažko konkretaus ar už konkrečią kainą, pirmiausia verta pasidomėti. Sąmoningai čia neįtraukiame orientacinių drabužių kainų, nes jos labai greitai keičiasi esant dabartinei infliacijai. Tačiau būkite tikri, kad lietuviams drabužiai Turkijoje vis dar labai pigūs.

LC Waikiki Alanijoje

Populiariausių drabužių parduotuvių sąrašas Alanijoje:

Per šiuos metus Lietuviai vis mažiau perka drabužių gatvėje ir turguje, o labiausiai mėgsta šias parduotuves Alanijoje:

Lietuvių mėgstamiausios parduotuvės Alanijoje:

 • LC Waikiki
  Tai turbūt populiariausias Turkijos drabužių prekės ženklas. Jis turi tris vietas Alanijoje. Yra atskiros linijos moterims, paaugliams, nėščiosioms ir mamoms, konservatyvioms Turkijos damoms (daugiau dengtų drabužių), klasikinių (geresnės kokybės drabužių), paaugliams. Yra ir vyrų, ir daugelio pamėgtas vaikų skyrius, kuriame jau kurį laiką atsirado ir ekologiškos medvilnės drabužiai. LCW vaikiški drabužiai yra gražūs, patvarūs, minkšti ir spalvingi. Didžiosiose LC Waikiki parduotuvėse taip pat siūlomi apatiniai, maudymosi kostiumėliai, namų apyvokos reikmenys, sportiniai drabužiai.
 • Penti
  Apatinio trikotažo parduotuvė. Labai graži parduotuvė: pižamos, maudymosi kostiumėliai, apatinis trikotažas, kojinės, taip pat vyrams ir vaikams. Alanijoje „Penti“ turi tris vietas.
 • Koton
  Daugiaaukštė tinklo parduotuvė pirmiausia su madinga apranga – jei tam tikru sezonu madingi dryžiai, jų bus ir čia, jei gėlės – rasite visą lentyną gėlių. Čia yra geros kokybės drabužių, taip pat pigių poliesterio audinių – kiekvienam kažkas. Taip pat didelis skyrius su kostiumais, apatiniais, pižamomis. Alanijoje esančioje Koton parduotuvėje taip pat rasite išparduotuvę ir tikrai daug pigių lobių kiekvienam sezonui. Taip pat drabužiai vaikams ir paaugliams bei vyrams.
 • De Facto
  Asortimentas ir aplinka panašus į LC Waikiki ir Koton. Čia yra viskas, kas madinga tam tikru sezonu. Tiek paaugliams, tiek klasikos gerbėjams. Taip pat vyrams ir vaikams.
 • Addax
  Pigi drabužių parduotuvė vyrams ir moterims, panaši į Ambar.
 • Ambar
  Daugiaaukštė drabužių parduotuvė Alanijos centre. Paaugliai čia noriai kaupia pigesnius drabužius.
 • Mavi
  Labai gražių drabužių parduotuvė, vienas garsiausių Turkijos parduotuvių tinklų. Parduotuvės veikla prasidėjo nuo džinsų, čia yra didžiulis jų pasirinkimas, tačiau yra ir daug gražių marškinėlių (kiekvieną sezoną yra puikių marškinėlių su turkiškais ar Stambulo motyvais, pvz., Turkijos katės arba su turkiškais užrašais), suknelės, megztiniai, rankinės. Jie taip pat turi gražių drabužių vyrams ir vaikams.

Kitos populiarios parduotuvės Alanijoje:

 • LTB
  Pavadinimas kilęs iš anglų kalbos „little big“ – yra vyriškų, moteriškų ir vaikiškų drabužių – daugiausia iš medvilnės, daug džinsų.
 • FLO
  Pigių batų parduotuvė.
 • Mudo
  Įsivaizduokite, kokius drabužius pasiimtumėte į jachtą (jei tokį turėtumėte). Trumpai tariant, toks yra parduotuvės „Mudo“ pasiūlymas. Aukštos klasės parduotuvė, jau daugelį metų siūlanti geros kokybės lininius ir medvilninius drabužius – moterims, vyrams ir vaikams. Gana geri aksesuarai – kepurės, šlepetės, rankinės. Mudo parduotuvė Alanijoje yra kelių aukštų, rusyje taip pat verta pamatyti namų aksesuarus – Mudo siūlo indus, vazas ir kitus tokius niekučius ir net baldus! Tačiau tai gana brangesnis asortimentas (turkiškai kišenei).
 • Scala
  Viena žinomiausių odinių dirbinių parduotuvių Alanijoje – rankinės, batai, šlepetės, aksesuarai. Jau daugelį metų restoranas toje pačioje vietoje, miesto centre. Jie prasidėjo kaip turgus, bet dabar parduotuvė atrodo elegantiškiau.
 • Boyner ir Boyner Sport
  Boyner yra Turkijoje labai populiarus drabužių tinklas – čia po viena reklama rasite įvairių drabužių prekių ženklų, tiek užsienio (Adidas, Nike ir kt.), tiek turkiškų (Fabrika, Limon Company, Koton). Boyner Sport yra Alanijos centre – ten įsigysite originalią sportinę aprangą. Tačiau Alanyum yra pagrindinis Boyner su kasdieniais ir elegantiškais drabužiais. Čia galite rasti gražių brangakmenių ir įvairių drabužių. Taip pat kvepalai, akiniai nuo saulės, batai, rankinės.
 • Ipekyol / Twist / Machka
  Viename butike susitelkę trys vieno gamintojo prekės ženklai. Nors čia kur kas brangiau, drabužiai kokybiški, madingi ir patogūs. Ipekyol yra klasikinio „moteriško“ ar „mergaitiško“ stiliaus pasirinkimas – tai priklauso nuo to, kas madinga. Kita vertus, „Twist“ yra drąsesnėms moterims skirti drabužiai – spalvingi, traukiantys akį, kartais tikrai pašėlę. Savo ruožtu „Machka“ yra pati brangiausia iš visų – ir yra labai geros kokybės elegantiškų drabužių – kasdienių suknelių, kelnių, palaidinių, taip pat vakarinių ar kokteilinių suknelių. Pati „Ipekyol“ parduotuvė taip pat yra Alanijoje, o „triguba parduotuvė“ su trimis prekių ženklais yra Alanijos centre prie paminklo.

Mažiau žinomos, bet puikios parduotuvės:

 • Jimmy Key
  Labai graži parduotuvė, kurioje man labiausiai patinka… rankinės!. Abu produktai yra puikūs, patvarūs ir neįtikėtinai erdvūs. Drabužiai irgi gražūs, „kasdieniško“ stiliaus.
 • Polo Garage
  Aukštos klasės drabužių parduotuvė. Laisvi, erdvūs, oversize drabužiai, dažniausiai juodi, balti, smėlio spalvos – vienodų spalvų. Moteriški drabužiai, taip pat vyriški drabužiai pirmame aukšte
 • Civil
  Vaikiškų drabužių parduotuvė.
 • Collins
  Nebrangi vyriškų ir moteriškų drabužių parduotuvė, džinsų pasirinkimas.
 • Suwen
  Taip pat apatinio trikotažo parduotuvė, esanti Alanijos centre. Asortimentas panašus į Penti, bet susidarė įspūdis, kad jis kiek brangesnis.
 • Roman
  Gan brangesnis prekės ženklas su šauniais spalvingais kasdieniais drabužiais, bet elegantiškesnėje atmosferoje. Taip pat yra kokteilinių ir vakarinių suknelių. Šiais metais Roman siūlo šaunius boho komplektus – ilgus sijonus, sukneles ar marškinius.
 • KiP
  Kokybiški vyriški drabužiai.
 • Sarar
  Taip pat vyriška aukščiausios klasės parduotuvė. Kostiumai, marškiniai, kelnės, kaklaraiščiai ir visa kita.
 • Gizia
  Aukščiausios klasės turkiški drabužiai, labai erdvūs ir spalvingi kostiumėliai. Greičiau ne kuklus ir neutralus, o tiesiog traukiantis akis, patraukiantis dėmesį. Brangus.
 • Kompedan
  Pigūs apatiniai. Čia tiesiog yra visko – korekcinės, nėštumo, maitinimo, vaikiškos, paprastos fustian kelnaitės, kojinės, apatinės kelnaitės, pižamos – kaip turkai vadina „yok yok” 🙂
 • Emmy Ayakkabi
  Mažytė batų parduotuvė netoli FLO. Ortopediniai padai, patogūs, gražūs, gana patvarūs.
 • A 32 Designer’s Store
  Mažas butikas, iš tikrųjų parduotuvė ir kavinė viename. Labai prabrangūs drabužiai moterims. Erdvūs drabužiai, kelnės, ant žemės besitęsiantys kostiumai – toks šios parduotuvės asortimentas. Taip pat ir vakarines sukneles.
 • Pamukkale
  Klasikinių suknelių parduotuvė, kurioje turkų moterys Alanijoje perka sukneles vestuvėms. Taigi čia yra daug blizgučių, blizgučių, nėrinių, blizgančio tafto ir tiulio.
 • Chaplin Kreasyon
  Mažytis butikas su boho stiliaus drabužiais – erdvūs kostiumėliai, spalvingos haremo kelnės, labai originalūs papuošalai – vidutinės kainos, originalūs drabužiai, labai malonūs patogūs ir minkšti drabužiai.