You are currently viewing Ką pamatyti: Įspūdingasis Drugelių slėnis Turkijoje
Drugelių slėnis

Ką pamatyti: Įspūdingasis Drugelių slėnis Turkijoje

„Drugelių slėnis“ – tai ne tik nuostabus Turkijos paplūdimys, bet ir tikra drugelių karalystė

Turkijoje įsikūrusiame Drugelių slėnyje įspūdingo grožio tarpeklis vingiuoja iki nepakartojamo mėlynumo vandenų skalaujamo paplūdimio. Ir nors rekomenduojame čia apsilankyti dėl nuostabios gamtos, primenančios rojų žemėje, yra dar viena svari priežastis. Uolų oazė taip pat yra ir namai daugiau nei 80 rūšių įvairiausių drugelių. Čia galite išvysti netgi egzotiškųjų Jersey Tiger sutvėrimų, kurių įmanoma rasti tik keliose pasaulio vietose.

„Drugelių slėnis“, kitaip dar vadinamas „Hipiu“. Čia įprasta poilsiauti laiką leidžiant vasarnamyje, palapinėje ar po atviru dangumi gulint hamake, taip pat deginantis ant paplūdimio smėlio ar kepantis mėsą šalia paplūdimio baro. Įspūdingiausia dalis – kelionė į vietą, kur gyvena neapsakoma daugybė drugelių, teka krioklys. Ši vieta ypatingai mėgstama fotografų dėl galimybės įamžinti unikalius kadrus.

„Drugelių slėnis“ yra saugomas vyriausybinių organizacijų kaip gamtos stebuklas, todėl yra geriau išsilaikęs nei šalia esantis Ölüdeniz‘o paplūdimys. Galite išsinuomoti valtį norėdami atplaukti iš Ölüdeniz‘o į gražųjį slėnį. Jei turite pakankamai drąsos, galite leisti į žygį uolomis nuo Faralya miestelio. Nors didžioji dalis vietinių gyventojų nepataria turistams to daryti dėl saugumo, kai kurie keliautojai tiesiog negali tam atsispirti.

Apsilankykite „Drugelių slėnyje“ ir suprasite, kodėl čia pabuvoję žmonės vadina šią vietą kaip gražiausią pasaulyje, apsuptą laukinės gamtos. Jei nesatę pratę miegoti palapinėje, netoliese yra keli puikūs viešbučiai, kurie mielai priims ir palepins jus po įspūdžių pilnos veiklos.

Rekomenduojame peržiūrėti ir vaizdo įrašą apie drugelių slėnį Turkijoje.