Ekskursijos ir pramogos Alanijoje, Turkijoje

Ekskursijos ir pramogos Alanijoje


ALANIJA

Ekskursijos Alanijoje yra puikus pasirinkimas Jūsų atostogoms! Alanija tai nedidelis vaizdingas kurortas, įsikūręs Tauro kalnų papėdėje, tarp apelsinmedžių ir citrinmedžių sodų. Kurortas garsėja subtropiniu klimatu ir puikiais paplūdimiais, Seldžiukų epochos (apie 1230 m.) didingomis kalnų pilimi, senamiesčiu su siauromis gatvelėmis bei spalvingomis parduotuvėmis. Alanijos kurortas garsėja visoje Turkijoje – būtent šiame kurorte maudynių sezonas trunka ilgiausiai. Čia besimaudančių žmonių galima išvysti nuo balandžio iki vėlyvo lapkričio. Paplūdimiai Alanijoje nėra platūs, tačiau beveik visur stambus smėlis, tik kur ne kur žvyras. Kitas Alanijos privalumas – didelis nebrangių viešbučių pasirinkimas. Visi jie 10-15 procentų pigesni nei jų konkurentai kituose Turkijos kurortuose.

Tiesa, Alanijos mieste nėra elitinių ir prabangių viešbučių. Dauguma jų ekonominės klasės – dviejų-trijų, taip pat keturių žvaigždučių, jie turi nedideles teritorijas. Šių viešbučių svečiai naudojasi miesto paplūdimiu, kurį pasiekia kirtę kelią. Čia gausu barų, diskotekų, naktinių klubų, restoranų, veikia atrakcionų parkas, vandens pramogų parkas „Water Planet”. Kurortinė zona seniai jau nusidriekė už Alanijos miesto ribų. Ekskursijos Alanijoje yra puiki proga pažinti Alanijos kurorto apylinkes atostogų Turkijoje metu. Siūlome patį plačiausią ekskursijų Alanijoje pasirinkimą. Ekskursijos iš Alanijos puikus pasirinkimas Jūsų atostogoms!

Mūsų siūlomos ekskursijos Alanijoje


Mūsų siūlomos pramogos Alanijoje

Kodėl verta atostogauti Alanijoje ir rinktis ekskursijas Alanijoje?

Atsakyti į klausimą, kodėl verta atostogauti Alanijoje, priklauso nuo individualių nuostatų, poreikių ir lūkesčių. Tačiau yra kelios priežastys, kodėl žmonės pasirenka atostogas Alanijoje:

  1. Puikus klimatas: Alanija garsėja šiltu ir saulėtu klimatu, ypač vasarą. Tai gali būti patrauklu tiems, kurie nori mėgautis saule ir šiltu oru.
  2. Gausus istorinis paveldas: Alanija turi įspūdingą istorinį paveldą, kurį galima pamatyti senamiestyje, tvirtovėse ir kituose istoriniuose objektuose. Tai gali būti įdomu kultūros ir istorijos mėgėjams.
  3. Paplūdimiai: Regionas turi gražių smėlio paplūdimių, kurie yra populiarūs turistų tarpe. Galima mėgautis jūra, įvairiomis vandens pramogomis ar tiesiog ilsėtis paplūdimyje.
  4. Įvairios pramogos: Alanija siūlo įvairias pramogas ir veiklą turistams, įskaitant kultūrinius renginius, restoranus, naktinius klubus ir parduotuves.
  5. Daugialypis turizmo pasirinkimas: Alanijoje galima rasti skirtingų vietų, atitinkančių skirtingus skonius ir poreikius. Tai gali būti tiek romantiškos viešnagės poroms, tiek šeimoms su vaikais ar aktyvios poilsinės atostogos.
  6. Prieinamumas: Alanija yra populiari turistų vieta, todėl čia yra gerai išvystyta turistinė infrastruktūra. Į Alaniją galima nesudėtingai pasiekti oro transportu arba automobiliu.
  7. Ekskursijų Alanijoje pasirinkimas: Alanijoje siūlomas labai platus ekskursijų Turkijoje pasirinkimas ir iš čia galėsite nuvykti į įvairius Turkijos kampelius.
  8. Ekskursijos Alanijoje ir jų kaina: Ekskursijos Alanijoje siūlomos geriausia kaina, todėl tai leis sutaupyti nemažą dalį šeimos biudžeto.

Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad pasirinkimas dėl atostogų vietos skiriasi, todėl svarbu apgalvoti savo lūkesčius ir prioritetus prieš nusprendžiant, ar Alanija yra tinkama atostogų vieta jums.