Ekskursijos ir pramogos Sidėje bei Manavgate


SIDĖ IR MANAVGATAS

Sidė – kurortas Turkijos Viduržemio jūros pakrantėje. Manavgato provincija, kurioje yra kurortinis miestelis, yra 75 km nuo Antalijos. Antalijos oro uostas yra už 65 km. Belekas yra į vakarus nuo Sidės, o Alanija – į rytus. Stambulas yra už 750 km. Turkijos miestą Manavgatą turistai dažnai renkasi ne tik kaip poilsio vietą įrengtose paplūdimio zonose, bet ir norėdami susipažinti su vietinėmis grožybėmis: tiek gamtos, tiek architektūrinėmis. Geografiškai jis yra Viduržemio jūros pakrantėje, Antalijos provincijoje, taip pat yra tiesiai to paties pavadinimo upės deltoje. Ekskursijos Sidėje ir Ekskursijos Manavgate yra puiki proga pažinti Sidės kurorto apylinkes atostogų Turkijoje metu. Siūlome patį plačiausią ekskursijų Sidėje ir ekskursijų Manavgate pasirinkimą.

Mūsų siūlomos ekskursijos Sidėje/Manavgate


Mūsų siūlomos pramogos Sidėje/Manavgate

Kodėl verta atostogauti Sidėje ir rintis atostogas Sidėje?

Sidės kurortas Turkijoje yra vienas iš populiariausių atostogų vietų Viduržemio jūros regione, o kelionių agentai gali siūlyti daugybę priežasčių, kodėl verta apsilankyti čia. Štai keli argumentai, kodėl Sidė gali būti puiki atostogų vieta:

  1. Istorija ir kultūra: Sidė garsėja savo istoriniais ir kultūriniais paminklais. Senovės Sidė yra puikus pavyzdys antikinės Romos architektūros, kurią galima apžiūrėti, vaikštant Sidės senamiesčiu.
  2. Paplūdimiai: Sidė turi puikius smėlio paplūdimius, kur galima mėgautis saule ir jūros vandeniu. Švarūs ir šilti Viduržemio jūros vandenys pritraukia daug poilsiautojų.
  3. Gausios poilsio galimybės: Sidė siūlo platus poilsio pasirinkimą, nuo aukštos klasės viešbučių iki jaukių viešbučių ir apartamentų. Tai leidžia atitikti skirtingus skonius ir biudžetus.
  4. Kulinarija: Turkijos virtuvė yra gausi skonių ir aromatų, o Sidėje galite ragauti autentiškų turkiškų patiekalų. Sidės restoranai siūlo gausų meniu, kurio gali būti skanuoti tiesiai jūros pakrantėje.
  5. Aktyvios veiklos: Sidė siūlo ne tik ramias atostogas paplūdimyje, bet ir įvairias aktyvių veiklų galimybes, tokių kaip vandens sportai, ekskursijos, žygiavimai ar net šaunios naktinės pramogos.
  6. Šilta klimatas: Sidė garsėja maloniu klimatu, kuris lemia daugiausia saulėtų dienų per metus. Tai ypač svarbu tiems, kurie nori mėgautis vasaros orais ir saule.
  7. Patogumas: Sidės regione yra patogus oro uostas, Antalyos oro uostas, kuris palengvina kelionės organizavimą.
  8. Geras infrastruktūros lygis: Sidė pasižymi gera turistinės infrastruktūra. Daugelis viešbučių, restoranų ir parduotuvių yra pasiruošę priimti ir aptarnauti tarptautinius svečius.
  9. Ekskursijos Sidėje ar Manavgate ir jų kaina: Sidės ir Manavgato kurortai Turkijoje yra įsiterpę tarp populiarių Antalijos, Beleko ir Alanijos kurortų, iš kurių vykdoma visa gausybė geriausių ekskursijų, todėl atostogaujant čia – veiklos netruks. Ekskursijų kaina, renkantis iš mūsų rekomenduojų ekskursijų tikrai maloniai nustebins Jūsų pinigę.

Šios priežastys gali patraukti įvairaus amžiaus ir poreikių turistus, todėl Sidės kurortas Turkijoje gali būti puiki vieta atostogoms. Kelionių agentas gali pasiūlyti įvairias kelionių paketas, pritaikytas skirtingoms kelionių poreikių.