Ekskursijos Turkijoje Turkijos kurortuose

Turkijos kurortai


Kuriame Turkijos regione planuojate savo atostogas?

Ekskursijos Turkijoje siūlo Jums geriausias ir laiko patikrintas ekskursijas ir pramogas Alanijos, Sidės, Manavgato, Beleko, Kemero, Stambulo ir aplinkiniuose kurortuose. Siūlome išsirinkti kuriame planuojate atostogauti Turkijoje ar renkates viešbutį Turkijoje ir peržiūrėkite siūlomas ekskursijas.


Turkijos kurortai

Ekskursijos Alanijoje, Turkijoje

ALANIJA
Lietuvių pamiltas Antalijos provincijos kurortinis miestas Turkijos pietuose, prie Viduržemio jūros, Turkijos Rivjeroje, Tauro kalnų papėdėje. Visas Alanijoje siūlomas ekskursijas rasite paspaudę čia.

Ekskursijos Sidėje Turkijoje

SIDĖ/MANAVGAT
Istorinis miestas pietinėje Turkijos Viduržemio jūros pakrantėje. Tai apima modernų kurortinį miestą ir senovės Side miesto griuvėsius, vieną geriausiai žinomų klasikinių vietų šalyje. Visas Sidėje ir Manavgate siūlomas ekskursijas rasite paspaudę čia.

Ekskursijos Beleke

BELEKAS
Tai šiuolaikiškas ir išskirtinis kurortas, kuris iškilo tuščioje vietovėje. Šis kurortas siūlo naują elitinio poilsio koncepciją: modernumą, ekologiją, išskirtines pramogas. Visas Beleke siūlomas ekskursijas rasite paspaudę čia.

Ekskursijos Kemere Turkijoje

KEMERAS
Kemeras – kurortinis miestas pietvakarių Turkijoje, prie Viduržemio jūros. Visas Kemere siūlomas ekskursijas ir pramogas rasite paspaudę čia.

Ekskursijos Stambule Turkijoje

STAMBULAS
Stambulas – didžiausias Turkijos miestas, esantis šiaurės vakarinėje šalies dalyje, abipus Bosforo sąsiaurio, jam pereinant į Marmuro jūrą. Geografiškai priskiriamas Europai, nors dalis yra ir Azijoje. Visas Stambule siūlomas ekskursijas rasite paspaudę čia.