You are currently viewing Apsipirkimas Turkijoje: prekybos centras Erasta AVM Antalijoje

Apsipirkimas Turkijoje: prekybos centras Erasta AVM Antalijoje

Prekybos centras „Erasta“ Antalijoje (Erasta AVM Antalya) – nedidelis, bet labai originalus prekybos centras po atviru dangumi, kuriame galėsite maloniai ir naudingai praleisti laisvalaikį.

Jis įsikūręs Kepez rajone, už 5 minučių kelio automobiliu nuo prekybos centro „5M Migros“. Trijuose Erast prekybos centro aukštuose rasite tokias populiarias firminių drabužių parduotuves kaip H&M, Koton, LC Waikiki, Colin’s, Moda Line ir kai kurias kitas. Taip pat prekybos centre yra keli batų skyriai, tekstilės ir namų apyvokos prekių parduotuvės, optikos, suvenyrų parduotuvės, žaislų parduotuvė Toyzz ir didelis prekybos centras „Migros“.

Trečiame aukšte yra „Starbucks“ kavinė ir didelė maisto aikštelė, kurioje galėsite skaniai ir labai nebrangiai papietauti viename iš daugelio greito maisto restoranų. Pagrindinis turistams skirto prekybos centro „Erast“ pliusas, be prekių ženklų „H&M“, „Koton“ ir „LC Waikiki“, yra sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvė „Decathlon“. Čia rasite viską, kas tinka sportui, žygiams pėsčiomis, žvejybai, turizmui ir apskritai aktyviam gyvenimo būdui. Kainos ir asortimentas jus maloniai nustebins.

Darbo laikas: kiekvieną dieną 10:00 – 23:00 val.

Erasta prekybos centro vieta žemėlapyje: