Pagrindinis » Kapadokija (2 dienos)

Kapadokija (2 dienos)


Ekskursijos aprašymas

Kalbėdami apie kelionę į Kapadokiją keliautojai negaili šiltų emocijų ir ryškių epitetų: pasakiška, stulbinanti, magiška, didinga, nepakartojama, fantastiška, nepamirštama… Galime drąsiai teigti, kad niekur mūsų planetoje nieko panašaus nepamatysite ir jokie žodžiai negali perteikti šio krašto magijos.

Kviečiame į dviejų dienų ekskursiją po neregėtą Kapadokiją.

Svarbu pažymėti, kad kelionė vyksta tik dideliais patogiais autobusais, kad kelias jūsų nevargintų. Mini ir midi autobusai labai vargina keliautojus, nes kelias ilgas. Nakvynė 4* Alp viešbutyje. Jei šiame viešbutyje vietų neužteks, nakvosite 5* Suhan viešbutyje. Abu jie įsikūrę miesto centre, tad laisvalaikiu galėsite pasivaikščioti po šias pasakiškas vietas.

Ekskursijos programa

I Diena

6:30-7:00 – Pusryčiai (lunch box iš viešbučio).
9:00-9:30 – Pažintis su vienu iš daugelio požeminių Kapadokijos miestų – Saratli.
11:00-11:30 – Pietūs restorane Kapadokijoje.
12:00-13:00 – Pasivaikščiojimas Fantazijos slėniu, kur pamatysite įmantrias gyvūnų ir žmonių tufų figūras ir įsitikinsite, kad gamta yra didžiausias kūrėjas.
Apsilankymas keramikos dirbtuvėse, kur pamatysite, kaip kapadokiečiai sugebėjo išsaugoti senovinio amato tradicijas nuo hetitų laikų iki šių dienų.
13:30-14:00 – Vėliau jūsų laukia gražus Balandžių slėnis, kuriame sužinosite apie neįprastą senovinį porėtos Kapadokijos žemės tręšimo būdą ir turėsite galimybę pamatyti didžiulius balandžių pulkus.
15:30-17:30 – Toliau jūsų laukia dar vienas unikalus Kapadokijos objektas –  muziejus po atviru dangumi Göreme. Tai dvidešimties bažnyčių, koplyčių ir vienuolynų kompleksas, iškaltų tufo uolose su gerai išlikusiomis XI–XII amžiaus freskomis. Turėsite galimybę pamatyti šį unikalų muziejų ir prisiliesti prie ankstyvosios krikščionybės istorijos.
Vėliau aplankysite populiarų Meilės slėnį su neįprastais net šiam unikaliam regionui uolienų dariniais. 18:00-18:30
~19:00 – Vykstame į 4* viešbutį. Vakarienė ir poilsis.
Po vakarienės siūlome apsilankyti lazerių šou po atviru dangumi arba „Naktinės Kapadokijos” šou programoje restorane „Jašar baba”. *Neprivaloma ir į kainą neįskaičiuota.

II diena

Ankstų rytą prieš saulėtekį norinčiųjų lauks skrydis oro balionu. Kvapą gniaužiantys unikalūs Kapadokijos kraštovaizdžiai iš paukščio skrydžio po pirmaisiais auštančios dienos spinduliais. Arba kviečiame vykti į Oro balionų paradą apžvalgos aikštelėse. Neapsakomos emocijos ir daug nuostabių nuotraukų.
7:30-8:00 – Po pusryčių viešbutyje tęsiame programą.
Kviečiame susipažinti su dar vienu vietiniu amatu onikso ir sultanito centre.
10:30-11:00 – Vėliau vyksime į Učhisar tvirtovę, kur galėsite mėgautis ne tik atsiveriančia panorama, bet ir paklaidžioti tarp trijų senovinių gynybinių statinių.
11:30-12:00 – Toliau aplankysite madų šou odos dirbinių centre.
~13:30 – Atsisveikiname su neprilygstamąja gražiąja Kapadokija ir vykstame į Koniją, kur pietausime.
19:00-21:00 – Kupini nepamirštamų įspūdžių grįžtate į viešbučius.