You are currently viewing Kodėl verta rinktis ekskursijas Turkijoje?
Photo by Adil on Pexels.com

Kodėl verta rinktis ekskursijas Turkijoje?

Turkijoje jūsų laukia puikios ir nepamirštamos atostogos. Šalies kurortuose rasite viską, ko reikia puikiam poilsiui: šiltą jūrą ir švelnią saulę, įdomias ekskursijas ir didelį modernių viešbučių pasirinkimą, tūkstantmečius šlifuotą svetingumą ir moderniausias turistines naujoves. Atostogų įspūdžius dar labiau sustiprins tinkamai pasirinktos ekskursijos Turkijoje.

Be įprastų viešbučio pramogų rekomenduojame Jums išeiti už viešbučio ribų ir rinktis ekskursijas arba pramogas Turkijoje. Ekskursijos Turkijoje yra žavios ir įvairiapusės, jos apima tiek gamtos, tiek istorines vietas, senovinius miestus, vietas, kur galima užsiimti aktyviomis ir smagiomis veiklomis.

Ekskursijos Turkijoje – kurias rinktis?

Poilsis Turkijoje neturėtų apsiriboti tik paplūdimiu ir maudynėmis jūroje, nes ši šalis turi tiek daug istorinių paminklų ir kraštovaizdžių, kad būtina aplankyti bent keletą geriausių vietų. Tinkamai pasirinktos ekskursijos ir pramogos Turkijoje pripildys Jūsų atostogas įspūdžių ir prisiminimų. Lankomiausi objektai Turkijoje yra:

  • Pamukalė. Gamtos stebuklas – terasos iš balto travertino, išsidėsčiusios kaskadoje ant šlaito, atrodo kaip medvilnės laukai, taigi ir pažodinis pavadinimo vertimas turkiškai: medvilnės pilis. Travertinas yra nuosėdinė uoliena, susidaranti iš vandens, tekančio iš karštųjų versmių.
  • Hagia Sophia Stambule. Bazilika, pastatyta vadovaujant Rytų Romos imperatoriui Justinianui VI mūsų eros amžiuje, kuri buvo paversta mečete praėjus 900 metų po pastatymo. Jis laikomas architektūros šedevru, o ypač įspūdingas 32 metrų skersmens kupolas su subtiliais minaretais aplink jį.
  • Stambulo miesto centras. Stambule verta pamatyti ne tik Sofijos soborą, bet ir šio, vienintelio pasaulyje, dviejuose žemynuose išsidėsčiusio miesto centrą. Tai vieta, kupina kontrastų su moderniais pastatais ir rytietiškais paminklais. Būtinai aplankykite Mėlynąją mečetę, Didįjį turgų, Suleymaniye mečetę, Sultono rūmus, leiskitės į kruizą Bosforo sąsiauriu.
  • Efesas. Senovės Efese buvo garsioji Artemidės šventykla, vienas iš septynių pasaulio stebuklų, deja, sunaikinta 401 m. Laimei, išliko ir kitų griuvėsių – Didžiojo teatro ir Celso bibliotekos pastatai.
  • Kapadokija. Siurrealistinis Kapadokijos kraštovaizdis pritraukia turistus ir fotografus iš viso pasaulio. Būdingos formos nuosėdinėje uolienoje – tufas – susidarė dėl ugnikalnio išsiveržimo. Vaizdas dar vaizdingesnis, kai virš uolų darinių sklando spalvingi balionai – tai geriausia vieta pasaulyje pasiskraidyti oro balionu.
  • Drugelių slėnis Ölüdenize. Dar viena puiki vieta žmonėms, kurie mėgsta nuostabius kraštovaizdžius ir tyrą, gražią gamtą. Drugelių slėnis yra prie Egėjo jūros. Jis žinomas dėl savo smėlio paplūdimio ir mėlynos lagūnos. Šiame regione įprasta skraidyti parasparniu.

Mes, Ekskursijos Turkijoje, siūlome atostogaujantiems Turkijoje rezervuoti ekskursijas ir pramogas vos per kelias minutes internetu ir gauti geriausią kainos pasiūlymą. Už ekskursijas ir pramogas Turkijoje susimokėsite paslaugų teikimo vietoje.