You are currently viewing Atostogos Turkijoje: Kurortų ir viešbučių Turkijoje pasirinkimo patarimai
Photo by Erik Karits on Pexels.com

Atostogos Turkijoje: Kurortų ir viešbučių Turkijoje pasirinkimo patarimai

Atostogos Turkijoje yra tapusios vienu iš standartinių pasirinkimų vasaros atostogoms, o Turkija yra tradiciškai yra populiariausia Lietuvos turistų atostogų kryptis. Šios šalies kurortų ir viešbučių įvairovė gali apsvaiginti, o akys blaškosi tarp jaukių keturių žvaigždučių viešbučio Fetijos kurorte ir prabangaus penkių žvaigždučių viešbučio Sidėje. Kur geriausia atostogauti Turkijoje? Kokie yra geriausi Turkijos viešbučiai? Kurį kurortą rinktis atostogoms su vaikais, o kurį jaunimo grupei? Kur mažiausios kainos Turkijoje, o kur kaitros intensyvumas pasiruošęs konkuruoti su liepos karščiu? Prieš jus – Turkijos kurortų ir viešbučių apžvalga nuo Bodrumo iki Alanijos.

Atostogos Turkijoje – kurį kurortą Turkijoje pasirinkti?

Atostogos Turkijoje ir jų pasirinkimas priklauso nuo jūsų tikslų ir finansinių galimybių. Turkija yra ta ideali turistinė šalis, kurioje tikrai yra atostogų pasiūlymų įvairiems poreikiams – ir tai ne reklaminis šūkis, o realybė.

Jei jūsų prioritetas yra žema kaina, bet tuo pačiu labai aktualus aptarnavimo lygis, rinkitės Alaniją. Ji laikoma nebrangiausiu Turkijos kurortu. Jei, priešingai, žodžiai „Luxury“, „Premium“ ir „VIP“ yra privalomas reikalavimas Jūsų atostogoms – Belekas jūsų laukia. Elitiškiausias kurortas, kuriame viešbučiai stengiasi teikti VIP lygio paslaugas.

Atostogos Turkijoje

Taip pat prestižiniais kurortais yra laikomi Egėjo jūros pakrantės kurortai – Bodrumas, Fethiye, Kušadasis ir Didimas.

Jaunimui tikrai patiks Marmaryje, Bodrume ir Kemere. Tačiau jaunimas gali rasti gerų pasiūlymų ir atostogoms Turkijoje renkantis Antaliją, Alaniją bei Sidę – tai gana universalūs kurortai, kuriuose yra absoliučiai visko kiekvienam.

Atostogos su vaikais Turkijoje yra viena iš prioritetinių sričių. Antalija ir Alanija čia pirmauja, šiek tiek silpnesni pasiūlymai Side, Fethiye ir Dalaman. Belekas yra nepriekaištingas. Ten yra daug viešbučių, skirtų tik suaugusiems, tačiau jei viešbutis yra šeimyninis, mažųjų svečių laukia fantastiški vaikų miestai.

Vyresnio amžiaus keliautojai taip pat mėgsta Turkiją. Trumpam skrydžiui, prieinamoms kainoms ir nerūpestingoms atostogoms. Geriau rinktis kurortus be kalnų, kalvų ir su patogiu klimatu – Alanija, Antalija, Side. Marmaris taip pat yra geras pasirinkimas šiuo požiūriu, tačiau jis laikomas vakarėlių vieta, o vietinė barų gatvė garsėja toli už Turkijos. Vyresnio amžiaus žmonėms tai daugiau minusas nei pliusas.

Kam verta atostogauti Antalijoje?

Idealios atostogos. Taip, būtent taip ir įsivaizdavote! Begalinis viešbučių, kurie išdidžiai spindi 3, 4 ar 5 žvaigždutėmis, restoranų ir paslaugų pasirinkimas. Ir taip pat – artumas iki oro uosto, kuris leidžia greitai patekti į Turkijos atostogų pasaką.

Jūs susiduriate su sunkiu pasirinkimu. Smėlio ar akmenukų paplūdimys? Jaukus senamiestis ar smagus vandens parkas? Adana kebabas ar imamas baildi? Antalija leis pasinerti į nuostabių peizažų spalvas, animacijos emocijas ir neišvengiamą malonumą. Senovės architektūra suteiks atmosferos šiam deriniui, o Duden kriokliai suteiks ryškumo ir gaivos.

Rekomenduojame viešbučius:

 • Populiariausi Antalijos viešbučiai 🠖 Club Hotel Sera 5, Concorde De Luxe Resort 5, Lara Barut Collection 5*
 • Geriausi viešbučiai šeimoms Antalijoje🠖 Ic Hotels Green Palace 5, Delphin Palace 5, Fame Residence Lara & Spa 5*
 • Viešbučiai jaunimui Antalijoje 🠖 Nirvana Cosmopolitan 5, Swandor Hotels & Resorts Topkapi Palace 5

Kam verta atostogauti Alanijoje?

Kadaise čia ilsėjosi Kleopatra, o ir ta atmosfera. regis, tvyro ore. Gražūs paplūdimiai, palmių bulvarai ir apelsinų giraitės panardins jus į atsipalaidavimo pasaulį be pradžios ar pabaigos. Svarbiausia neprarasti laiko nuovokos ir nepamiršti skrydžio namo datos.

Teigiamų emocijų pridės ir kelionės kaina: kelionės į piečiausią Turkijos kurortą – pačios žemiausios. Nebandykite to suprasti, tiesiog priimkite tai kaip likimo dovaną.

Vienintelis „bet“ yra tai, kad kelias nuo pagrindinio turistinio oro uosto nėra arti. Tiesa, tai akimirksniu pamirštama nuostabiame Kleopatros paplūdimyje arba prie kavos puodelio su šviežiausiu turkišku malonumu vienoje iš vietinių kavinių.

Be vaizdingos įlankos ir puikaus poilsio, rasite senovinę tvirtovę – miesto simbolį, raudonų plytų bokštą, Damlatas ir Dim urvus, Sapadere kanjoną. Atostogos Alanijoje – tai nesibaigiantis ekskursijų pasirinkimas.

Rekomenduojame viešbučius:

 • Populiariausi Alanijos viešbučiai🠖 Kirman Leodikya Resort 5, Gypsophila Holiday Village 5, Rubi Platinum Spa Resort & Suites 5*
 • Geriausi viešbučiai šeimoms Alanijoje🠖 Delphin De Luxe Resort 5, Mukarnas Spa Resort 5, Lonicera World Resort & Spa Hotel 5*
 • Viešbučiai jaunimui Alanijoje 🠖 Granada Luxury Resort & Spa 5, Q Premium 5, Long Beach Resort Hotel & Spa 5*

Kam verta atostogauti Sidėje?

Sidė neabejotinai yra žodžio „komfortas“ sinonimas. Kompaktiškas miestelis su prabangiais smėlio paplūdimiais ir pavėsingomis gatvėmis, kur senoviniai paminklai ir šimtmečių senumo lankytinos vietos atrodo gana natūraliai.

Pasivaikščiojimas krantine yra privalomas atostogų Sidėje elementas. Pasivaikščiokite tarp palmių, bananų, kiparisų ir kadagių, grožėkitės sniego baltumo jachtomis, stebėkite į jūrą lekiantį vandens motociklą, gurkšnokite vėsų kokteilį ir pajuskite, kad gyventi yra gera.

Side valdo lėtas ritmas. O milžiniški viešbučiai siūlo viską vaikų poilsiui. Egzotiškuose viešbučių kompleksų soduose yra vandens parkų, atrakcionų, įvairiausių sporto objektų ir net muziejų. Tačiau yra ir nedidelių viešbučių tiems, kurie nori nueiti porą šimtų metrų iki paplūdimio, bet nėra pasirengę apsistoti keliems šimtams žmonių skirtame viešbutyje.

Rekomenduojame viešbučius:

 • Populiariausi viešbučiai Sidėje 🠖 Starlight Resort Hotel 5, Acanthus & Cennet Barut Collection 5, Crystal Sunset Luxury Resort & Spa 5*
 • Geriausi viešbučiai šeimoms Sidėje🠖 Voyage Sorgun 5, Crystal Admiral Resort 5, Kamelya Selin Hotel 5*
 • Viešbučiai jaunimui Sidėje 🠖 Bosphorus Sorgun Hotel 5, Liu Resorts 5, Sorgun Akadia Luxury Hotel 5*

Kam verta atostogauti Kemere?

Jūros, kalnų ir eukalipto aromatų mišinys ore – tai Kemeras. Gyvenimas mieste verda, o naktiniai klubai kovoja dėl geriausio titulo. Priemiesčiuose turistai neskubėdami šnekučiuojasi paplūdimio kavinėse, mėgaudamiesi nuostabiais vaizdais.

Tauro kalnai ne tik sukuria puikų vaizdą su kedrų ir pušų giraitėmis, bet ir suteikia tausojamą pavėsį vasarą. Štai kodėl Kemeras laikomas atostogoms su vaikais, nepaisant prieštaringų akmenukų paplūdimių. Tačiau svarbų vaidmenį atlieka ir žemos vietinių viešbučių kainos.

Rekomenduojame viešbučius:

 • Populiariausi viešbučiai Kemere🠖 Nirvana Dolce Vita 5, Rixos Sungate 5, NG Phaselis Bay 5*
 • Viešbučiai atostogoms su šeima 🠖 Pirate’s Beach Club 5, Crystal Flora Beach Resort 5, Rixos Premium Tekirova 5*
 • Viešbučiai jaunimui Kemere🠖 Orange County Resort Hotel Kemer 5, Crystal De Luxe Resort & Spa 5, Corendon Playa Kemer 5*

Kam verta atostogauti Beleke?

VIP atostogų Turkijoje žvaigždė. Madingiausias kurortas, kuriame nuosavas golfo aikštynas yra beveik būtina viešbučio infrastruktūros sąlyga. Čia puiki ekologija, puikus aptarnavimas ir puiki infrastruktūra. Kainos taip pat puikios – nuo įprastų ​​kitiems Turkijos kurortams iki begalybės.

Pirmoje linijoje esantys penkių žvaigždučių viešbučiai užima didžiulius plotus su savo pramogų centrais, vandens parkais, baseinais, restoranais ir barais, jodinėjimo ir golfo aikštynais. Tiems, kurie renkasi atostogas čia, skaičiuoti pinigus nėra įprotis.

Tačiau Beleke yra ne tik prabangūs 5 žvaigždučių viešbučiai. Kurortas taip pat siūlo kuklius viešbučius antroje ir trečioje linijose. Tačiau atminkite: net nuo antros linijos iki jūros labai ilgas kelias – prisiminkite milžiniškas viešbučių zonas pakrantės zonoje.

Rekomenduojame viešbučius:

 • Populiariausi viešbučiai Beleke 🠖 Alva Donna Exclusive Hotel & Spa 5, Regnum Carya Golf & Spa 5, Bellis Deluxe 5*
 • Geriausi viešbučiai atostogoms su šeima 🠖 Rixos Premium Belek 5, Ela Excellence Resort Belek 5, Voyage Belek Golf & Spa 5*
 • Viešbučiai jaunimui Beleke 🠖 Adam & Eve 5, Maxx Royal Belek 5, Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa 5*

Ekskursijos Turkijoje – ką smagaus nuveikti atostogų metu?

Atostogaujantiems Turkijoje rekomenduojame palikti komforto zoną viešbutyje ir pamatyti gamtos ir istorijos grožį už viešbučio ribų, atostogaujantiems aukščiau paminėtuose kurortuose siūlome platų ekskursijų ir pramogų pasirinkimą. Tikime, kad vykstant į ekskursijas jūsų Atostogos Turkijoje prisipildys naujomis spalvomis. Visus pasiūlymus galite rasti paspaudę čia.