You are currently viewing Lankytini objektai Turkijoje: Antalijos akvariumas

Lankytini objektai Turkijoje: Antalijos akvariumas

Antalijos akvariumą jau galima laikyti turistų traukos objektu Turkijoje. Čia galite patekti dviem būdais – pasirinkę ekskursiją su gidu arba savarankiškai.

Ekskursija su gidu būtinai ves ir pro parduotuves parduotuves ir ją lydės ilgi visų ekskursijos dalyvių susibūrimai įvairiose vietose, todėl jums neteks daug laiko pasivaikščioti po Antalijos akvariumą. Tačiau yra ir pliusų, žema kelionės kaina – 25 doleriai asmeniui su transportu į ir iš viešbučio.

Antrasis būdas tinka tiems, kurie nemėgsta nuo ko nors priklausyti. Sėskite į įprastą autobusą, kuriame gausu vietinių gyventojų, ir važiuokite iki prekybos centro „Migros“.

Okeanariume turėsite daug laiko, pamatysite pakankamai jūros gyvūnijos ir pasivaikščiosite. Būtinai pasiimkite vandens, kavinėje maisto ir gėrimų kainos didelės.

Čia viskas suskirstyta į mažus akvariumus kiekvienam gyventojui. Čia galima pamatyti tokių gyventojų: ryklių, murenų, eršketų ir kitų 10 000 gyventojų. Ypač Antalijos akvariume mums patiko 131 metro ilgio povandeninis tunelis, čia pajusite visą jūros vandens ir jo gyventojų didybę.

Visi jūrų gyvūnai mėgsta pozuoti, todėl juos galima fotografuoti, bet tik be blykstės! Vienos valandos pakaks apžiūrėti visus akvariumus su jūros gyvūnija. Išėjimas iš akvariumo, kaip įprasta, yra per dovanų parduotuvę, kurios kainos yra daug brangesnės nei parduotuvėse už kampo.

This Post Has One Comment

Comments are closed.