You are currently viewing Lankytini objektai Turkijoje: Antalijos akvariumas

Lankytini objektai Turkijoje: Antalijos akvariumas

Antalijos akvariumas yra laikomas vienu iš turistų traukos objektu Turkijoje. Čia galite patekti dviem būdais – pasirinkę ekskursiją su gidu arba savarankiškai.

Antalijos akvariumas atidarytas 2012 m. ir šiandien laikomas vienu gyviausių Antalijos traukos centrų, kuris yra Konyaaltı mieste. Centre lankytojų laukia didžiausias pasaulyje tunelinis akvariumas, kurio plotis – 3 metrai, o ilgis – 131 metras – kompleksas, susidedantis iš 40 teminių akvariumų, kurių uždaras plotas – 15 000 metrų. 30 000 dekarų. Bendra akvariumo vandens talpa viršija 7,5 milijono litrų.

Ekskursija su gidu būtinai ves ir pro parduotuves parduotuves ir ją lydės ilgi visų ekskursijos dalyvių susibūrimai įvairiose vietose, todėl jums neteks daug laiko pasivaikščioti po Antalijos akvariumą. Tačiau yra ir pliusų, žema kelionės kaina – 25 doleriai asmeniui su transportu į ir iš viešbučio.

Antrasis būdas tinka tiems, kurie nemėgsta nuo ko nors priklausyti. Sėskite į įprastą autobusą, kuriame gausu vietinių gyventojų, ir važiuokite iki prekybos centro „Migros“.

Okeanariume turėsite daug laiko, pamatysite pakankamai jūros gyvūnijos ir pasivaikščiosite. Būtinai pasiimkite vandens, kavinėje maisto ir gėrimų kainos didelės.

Čia viskas suskirstyta į mažus akvariumus kiekvienam gyventojui. Čia galima pamatyti tokių gyventojų: ryklių, murenų, eršketų ir kitų 10 000 gyventojų. Ypač Antalijos akvariumas mus sužavėjo 131 metro ilgio povandeniniu tuneliu, čia pajusite visą jūros vandens ir jo gyventojų didybę.

Antalijos akvariumas

Visi jūrų gyvūnai mėgsta pozuoti, todėl juos galima fotografuoti, bet tik be blykstės! Vienos valandos pakaks apžiūrėti visus akvariumus su jūros gyvūnija. Išėjimas iš akvariumo, kaip įprasta, yra per dovanų parduotuvę, kurios kainos yra daug brangesnės nei parduotuvėse už kampo.

This Post Has One Comment

Comments are closed.