Pagrindinis » Manavgato krioklys, Sidės antikinis miestas ir Aspendos antikinis teatras
  • Manavgato krioklys

Manavgato krioklys, Sidės antikinis miestas ir Aspendos antikinis teatras

Kaina:
Suaugusiam 35.00€
0-6 m. vaikams nemokamai
7-12 m. vaikams 17.50€
Įėjimo bilietai ir pietūs įskaičiuoti.

Trukmė: 9.00 – 17.00 val.
Ekskursija anglų ir rusų kalbomis vyksta antradieniais ir sekmadieniais.


Ekskursijos aprašymas

Ši ekskursija – tai galimybė pajusti istorinę, kultūrinę ir gamtos aurą, būdingą šiam Viduržemio jūros regionui, pasigrožėti atsiveriančiomis panoramomis ir gerai pailsėti.

Sidės antikinis miestas, kuris buvo pastatytas mažame pusiasalyje, praeityje čia buvo svarbus šalies uostas.  Sidėje vyrauja romėniškoji architektūra. Ekskursijos metu pabuvosite senamiestyje, kur yra išlikusios senovinės Apolono ir Dioniso šventyklos, miesto vartų likučiai, triumfo arka, žinomos romėniškos pirtys kilmingiesiems ir miestiečiams, amfiteatras, į kurį sutilpdavo daugiau nei aštuoniolika tūkstančių žiūrovų.

Antrasis ekskursijos tikslas – senovinis romėniškasis Aspendos amfiteatras, pastatytas mūsų epochos aušroje, antrajame šimtmetyje. Jis išsilaikė labai gerai, turbūt geriausiai iš pasaulyje žinomų amfiteatrų. Šiuo metu čia rengiami koncertai, festivaliai ir kiti kultūriniai renginiai. 

Iš senovinių objektų ekskursija persikels į žaliąjį kampelį – į Manavgato krioklius. Nedideli kriokliai pradžiugins Jus galingu vandens tekėjimu. Vėsa kviečia pailsėti gamtoje, pasivaikščioti palei upę, tekančią per parką.

Ekskursija skirta tiems, kurie mėgsta aktyvų,  pažintinį poilsį.