Pagrindinis » Manavgato mečetė, Manavgato krioklys, plaukimas upe ir apsipirkimas turguje

Manavgato mečetė, Manavgato krioklys, plaukimas upe ir apsipirkimas turguje

Kaina:
Suaugusiam 25.00€
0-6 m. vaikams nemokamai
7-12 m. vaikams 12.50€

Pietūs įskaičiuoti į kainą.

Trukmė: 8.00 – 17.00 val.
Ekskursija anglų ir rusų kalbomis vyksta antradieniais, penktadieniais ir sekmadieniais.


Ekskursijos aprašymas

Ekskursiją pradėsime nuo apsilankymo triukšmingame įvairiaspalviame turkiškame turguje. Didžiulis kiekis ir įvairovė vaisių ir daržovių, prieskonių, riešutų ir saldumynų, spalvingi prekystaliai, smagi prekyba, rytietiški skoniai ir kvapai – kviečiame pasinerti į tikro paprasto Turkijos miesto gyvenimo atmosferą.

Vėliau leisimės į malonią kelionę lauvu Manavgato upe su neįtikėtinai žaliu vandeniu. Nuplaukus į vietą, kur Manavgato upė įteka į Viduržemio jūrą, jūsų laukia neįprastos maudynės. Siaura smėlėta nerija skiria sūrų šiltą jūros vandenį ir gaivinantį gėlą upės vandenį. Būtent tokios linksmos ir smagios kontrastinės maudynės jūsų laukia. Po maudynių pietausite laive. 

Po ramaus ir malonaus pasiplaukiojimo upe vyksite į krioklių kaskadą. Šaltas burbuliuojantis vanduo greitai ir triukšmingai leidžiasi žemyn iš kelių neaukštų, bet plačių upės slenksčių. 

Mūsų ekskursija baigsis didžiausioje Viduržemio jūros pakrantėje mečetėje. Klasikiniu Osmanų stiliumi pastatyta Manavgato mečetė su keturiais minaretais papuošta labai gražia keramika ir vitražais.