Pagrindinis » Naktinis Stambulas

Naktinis Stambulas

Kaina suaugusiam be alkoholinių gėrimų 50.00€
Kaina suaugusiam su alkoholiniais gėrimais 60.00€
0-3 m. vaikams nemokamai
4-7 m. vaikams 30.00€
Trukmė: 20.00-00.00 val

Į kainą įskaičiuota – pervežimas iš viešbučio į laivą ir atgal, kruizas Bosforo sąsiauriu, vakarienė – gaivieji gėrimai – šou programa

Ekskursija vyksta anglų arba rusų kalbomis kiekvieną dieną.


Ekskursijos aprašymas

Jei norite padovanoti sau nepamirštamą vakarą, kviečiame į trijų valandų naktinį kruizą Bosforo sąsiauriu Stambule. Atėjus nakčiai pamatysite visai kitokį – gražų ir pasakišką Stambulą. Ažūriniai tiltų, po kuriais plauksite, siluetai, įvairiaspalvis apšviestų pastatų švytėjimas sukurs pasakišką atmosferą kruizo metu.

Pasigrožėjus šiais užburiančiais naktinių šviesų vaizdais, mūsų jachtoje prasidės pramoginė programa – šou, kuriame dalyvauja profesionalūs menininkai ir šokėjai.
Pamatysite įvairių regionų ir tautybių folklorinius šokius, chna nakties ceremonijos šou, kur nuotaka rengiama vestuvių išvakarėse. Be to, turėsite galimybę stebėti besisukančių dervišų religinio šokio ritualą. Šis reginys visada patraukia visų svečių dėmesį.

Ir žinoma, tokia naktis neapsieis be uždegančio ir grakštaus pilvo šokio. Pasibaigus atlikėjų pasirodymams, jums gros profesionalus didžėjus. Jūs tikrai galite atsipalaiduoti ir linksmintis.

Kad negalvotumėte apie nieką, tik apie poilsį, jachtoje yra sistema „viskas įskaičiuota“. Jums bus pasiūlyti vietinės gamybos alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai be apribojimų.

Į ekskursijos programą taip pat įtraukta vakarienė, kurios metu bus patiekiami turkiškos ir europietiškos virtuvės patiekalai: užkandžiai, karštasis patiekalas (ant grotelių kepta vištiena arba žuvis arba kotletai) su garnyru ir salotomis. Desertui bus pasiūlyti vaisiai, turkiški saldumynai, kava ir arbata.

Vakarienė ir kruizas naktiniu Bosforo sąsiauriu Stambule padovanos tikras atostogas, o šios ryškios akimirkos išliks atmintyje ilgam!