Naktinis Stambulas

Kaina: 40.00€ asmeniui
0-6 m. vaikams nemokamai
Trukmė: 18.00-23.00 val

Įskaičiuota į kainą: transportas..

Ekskursija lietuvių kalba vyksta ketvirtadieniais


Ekskursijos aprašymas

Ši ekskursija – tai puiki proga pamatyti vakarėjantį-naktinį Stambulą žaižaruojantį spalvingomis šviesomis. Šį kartą keliausime su autobusiuku.

Keliaudami senamiesčio gatvėmis klausantis gido pasakojimų apie Osmanų imperiją ir sultoną Suleimaną pasieksime vieną gražiausių Stambulo miesto mečečių – Suleimano mečetę. Įspūdingas  vidinis kiemas, kuris žavi savo didingumu ir grožiu, o įžengus į mečetės vidų nustebina įvairių raštų grožis bei didžiuliai šviestuvai.


Ši vieta ne vien dėl savo grožio traukia turistus ir vietinius, bet ir dėl atsiveriančios Stambulo miesto panoramos. Būtent vakarėjant šis vaizdas – dar įspūdingesnis. Pasigrožėję vakarėjančio Stambulo vaizdais toliau autobusiuku keliausime iki Dolmabachce rūmų, kuriuos skalauja Bosforo vandenys. Nors pačių rūmų ir neaplankysime, tačiau pamatysime įspūdingus rūmų vartus bei įmantriai apšviestą rūmų laikrodžio bokštą. Naktį šie rūmai atrodo dar įspūdingiau.


Toliau vyksime į vieną populiariausių vietų Stambule – Ortakoy mečetę ir Bosforo tiltą. Šioje vietoje vakaro vaizdai užburia – apšviestas įstabaus grožio tiltas ir tarsi vandenyje stovinti Ortakoy mečetė nepalieka abejingų. Aplankę šią įspūdingo grožio vietą, toliau autobusiuku keliausime į Galatos tiltą,  nuo kurio atsiveria panoraminiai vaizdai į naktinį Bosforą, apšviestus tiltus, mečetes, dangoraižius ir vakaro šviesomis užlietas Stambulo kalvas.