Pagrindinis » Pamukalė ir Saldos ežeras

Pamukalė ir Saldos ežeras

Kaina:
Suaugusiam 60.00€
0-4 m. vaikams nemokamai (papildomai kainuoja pietūs)
5-8 m. vaikams 30.00€
Į kainą įskaičiuota – pusryčiai, pietūs, vakarienė, įėjimo bilietas į Hierapolį.

Trukmė: 2.30 – 22.30 val.
Ekskursija anglų ir rusų kalbomis vyksta pirmadieniais, trečiadieniais ir šeštadieniais.


Ekskursijos aprašymas

Puiki kelionė dideliu patogiu autobusu be apsipirkimų. Šios ekskursijos metu vyksite į Tauro kalnus, tarp kurių pasislėpęs gilus turkio spalvos Saldos ežeras su krištolo skaidrumo vandeniu ir sniego baltumo smėlio paplūdimiu. Po to aplankysite garsiąją Pamukalės „Medvilnės pilį”, pasivaikščiosite saulėje šviečiančiais travertinais, pamatysite senovinį Hieropolio miestą, o jei norite, išsimaudysite natūraliose gydomosiose Kleopatros baseino versmėse.

Keliaudami į Pamukalę tikrai nenuobodžiausite – akis džiugins žymiųjų Tauro kalnų vaizdai. Pakeliui  papusryčiavę vyksite prie Saldos ežero – vieno iš švariausių ir giliausių tektoninės kilmės gėlo vandens Turkijos ežerų, kurio gylis siekia net 184 metrus. Dėl jame aptinkamų bakterijų išskirto natrio karbonato bei magnio struktūrų vanduo įgauna skaisčią spalvą, todėl ežeras vadinamas Turkijos Maldyvais. 

Po sočių pietų, atvykę prie baltojo gamtos stebuklo, grožėsitės garsiosios Pamukalės mineralų terasomis su žydro vandens baseinėliais, įvairiaspalviais oleandrais ir vandens upeliais. Aplankysite antikinį Hierapolio miestą su amfiteatru, romėnų pirtimis ir ištaigingu nekropoliu. Taip pat turėsite laisvo laiko patyrinėti Hierapolį patys, bei pasimėgauti gydomųjų galių turinčiomis šilto mineralinio vandens versmėmis ar puikiuoju Kleopatros baseinu. Pamukalėje praleisite 3 valandas.

Pakeliui į Viduržemio jūros pakrantę sustosite pavakarieniauti, ir kupini nepamirštamų įspūdžių keliausite į viešbučius.