Pagrindinis » Pamukalė ir Saldos ežeras

Pamukalė ir Saldos ežeras


Ekskursijos Pamukalė ir Saldos ežeras aprašymas

Mūsų rekomenduojama ekskursija Turkijoje su dideliu patogiu autobusu be apsipirkimų, kurios metu galėsite visą laiką skirti Turkijos tyrinėjimui. Šios ekskursijos metu vyksite per Tauro kalnus, tarp kurių pasislėpęs gilus turkio spalvos Saldos ežeras su krištolo skaidrumo vandeniu ir sniego baltumo smėlio paplūdimiu.

Po to aplankysite garsiąją Pamukalės „Medvilnės pilį”, pasivaikščiosite saulėje šviečiančiais travertinais, pamatysite senovinį Hieropolio miestą, o jei norite, išsimaudysite natūraliose gydomosiose Kleopatros baseino versmėse.

Pradėję ekskursiją ankstyvą rytą, turėsite dar kelias valandas ramiai pasnūduriuoti autobuse, todėl rekomenduojame pasiimti kelioninę pagalvėlę ir pleduką. Po kelių valandų kelionės švintant atvyksite į pusryčių vietą. Kelionė į Pamukalę tikrai nebus nuobodi – Jūsų akis džiugins Viduržemio jūrą juosiančių Tauro kalnų vaizdai.

Po pusryčiu lydimi gido pasakojimų apie Turkiją vyksite link Saldos ežero – vieno iš švariausių ir giliausių tektoninės kilmės gėlo vandens ežerų Turkijoje, kurio gylis siekia net 184 metrus. Dėl jame aptinkamų bakterijų išskirto natrio karbonato bei magnio struktūrų vanduo įgauna skaisčią spalvą, todėl ežeras vadinamas Turkijos Maldyvais.

Po aplankyto Saldos ežero ir tikrai puikios fotosesijos, kuri papildys Jūsų socialinių tinklų nuotraukų galerijas, vyksite sočiai papietauti ir pasiruošti pagrindiniam šios ekskursijos objektui – Pamukalei. 

Po sočių pietų, atvykę prie baltojo gamtos stebuklo, grožėsitės garsiosios Pamukalės mineralų terasomis su žydro vandens baseinėliais, įvairiaspalviais oleandrais ir vandens upeliais. Aplankysite antikinį Hierapolio miestą su amfiteatru, romėnų pirtimis ir ištaigingu nekropoliu.

Susipažinimui su Hierapoliu iš arčiau gidai skirs papildomo laisvo laiko, esant klausimų – jie su malonumu Jums atsakys ir nuves į turistų mažiau lankomas jo vietas. Taip pat laisvu laiku galėsite pasimėgauti gydomųjų galių turinčiomis šilto mineralinio vandens versmėmis ar puikiuoju Kleopatros baseinu.

Ekskursijos metu Pamukalėje būsite tris – tris su puse valandos.

Pakeliui į Jūsų viešbučius kupini ekskursijos metu patirtų įspūdžių sustosite pavakarieniauti. Viešbutyje, priklausomai nuo jo vietos, būsite apie  23 valandą.