Pagrindinis » Plaukimas į Suluada salą
  • sea landscape beach vacation
  • a rock formations on the beach with boats under the blue sky

Plaukimas į Suluada salą

Kaina:
Suaugusiam: 30.00€
0-6 m. vaikams: nemokamai (papildomai kainuoja pietūs)
7-12 m. 15.00€
Pietūs įskaičiuoti.

Trukmė: 8.30-17.00 val.

Ekskursija anglų ir rusų kalbomis vyksta kiekvieną dieną.


Ekskursijos aprašymas

Nedidelė Suluados sala, esanti už 9 km nuo įlankos, pastaruoju metu tapo viena populiariausių lankytinų vietų Kemero regione ir kelionių organizatorių reklamos dėka gavo „Turkiškų Maldyvų“ pavadinimą. Sala šio pavadinimo nusipelnė dėl turkio spalvos vandens ir jūros skaidrumo prie jos krantų.

Suluada yra tik 1,3 km ilgio ir 350–100 m pločio. Tuo pačiu metu didžioji jos ploto dalis yra kalnas, kurio uolėti šlaitai įsiveržia į jūrą. „Suluada“ iš turkų kalbos verčiama kaip „sala su vandeniu“ – tokį pavadinimą sala gavo dėl iš jos gelmių trykštančio mineralinio šaltinio.

Jūros vanduo aplink salą yra toks skaidrus, kad leidžia pamatyti povandeninį gyvenimą 20 m gylyje. Uolėta pakrantės dalis labai graži. Pramoginiai laivai veža poilsiautojus tarp akmeninių salos šlaitų – atsiveria neįtikėtinai įspūdingi vaizdai.
Ekskursijos programa

Ryte autobusas paima jus iš viešbučio ir vyksta į Adrasano uostą, kur įlipate į didelį laivą.
Kelis kartus sustosite maudynėms, aplankysite pačią Suluados salą, vidury dienos skaniai papietausite.

Kelią į Suluados salą lydės Viduržemio jūros mėlynumas, palaipsniui ryškėjantis iki žydros turkio spalvos. Sustosite maudynėms jūroje. Tačiau kelionės kulminacija bus pati sala.

Jūsų laukia trys sustojimai nuostabiuose salos paplūdimiuose. Išlipsite į krantą ir sėdėsite sniego baltumo paplūdimyje, turėsite laiko maudynėms ir fotosesijoms: į akis pirmiausia krenta nuostabaus grožio uolos, nepaprastai mėlynas vanduo, pro kurį aiškiai matosi dugnas ir jūros gyvūnai.

Po pirmo sustojimo saloje grįšite į laivą pietauti. Po pietų tęsite kelionę laivu sustodami kituose vaizdinguose paplūdimiuose ir įlankose. Pertraukos metu būsite vaišinami turkiška arbata ir vaisiais.

Saloje gyvena reti Caretta Caretta vėžliai. O jūroje keliautojams kartais pavyksta pamatyti delfinus. Bet kokiu atveju nuostabi salos gamta paliks nepamirštamą įspūdį.