Pagrindinis » Raftingas kalnų upe

Raftingas kalnų upe

Kaina:
Suaugusiam 20.00€
0-6 m. vaikams nemokamai
7-12 m. 10.00€
Pietūs įskaičiuoti.

Ekskursijos trukmė 8.30 – 17.00 val.

Ekskursija anglų ir rusų kalbomis vyksta kiekvieną dieną.


Ekskursijos aprašymas

Kiopriuliu kanjonas – vienas iš gražiausių Antalijos regione esančių ir vienas labiausiai lankomų. Šis kanjonas kiek atokiau nuo pajūrio, todėl važiuojant iki jo galima grožėtis aplinkui stūksančiais kalnais. Dar iki pirmosios stotelės, kurioje ruošitės plaukimui, reikės važiuoti kalnų serpentinais.

Atvykę į stotelę persirengsite ir, jei reikės, apsivilksite hidrokostiumus. Kiek tolėliau lipsite į plaustus ir prasidės smagioji kelionė ir nuotykis. Dažniausiai dar prieš lipant į plaustus yra fotografuojamasi prie senojo tilto, kartais padidinamas adrenalino kiekis šuoliais į vandenį. Nereikėtų pamiršti, kad užės vanduo net ir vasaros viduryje yra ganėtinai gaivinantis. Kiekviename plauste yra instruktoriai, kurie žino kaip pakreipti plaustą, kad būtų smagiau ir įdomiau, kurie slenksčiai patogesni praplaukti. Jums belieka darbuotis irklais, grožėtis aplinkui kunkuliuojančiu kalnų upės vandeniu ir supančia gamta. Tačiau neturėtumėte prarasti budrumo, kadangi bet kuriuo momentu gali prasidėti mūšis vandenyje, kai kito plausto keleiviai lies jus vandeniu, o pasiduoti jokiu būdu negalima.

Kiopriuliu kanjono trasa nėra aukšto sudėtingumo lygio, todėl čia atvykti gali ir vaikai. Visiems duodami šalmai, gelbėjimosi liemenės. Reikia pasirūpinti tinkama avalyne, maudymosi apranga ir puikia nuotaika. Norintiems sudėtingesnio plaukimo yra siūloma rinktis dvivietes kanojas. Nuobodu neturėtų būti. Jei ne slenksčiai, tai puolantys kiti plaustai arba įvairūs žaidimai sustojimų metu. Galbūt net šuolis nuo medžio į šaltą vandenį. Ekskursijos metu siūlomi pietūs, kurie jau įskaičiuoti į kainą. Papildomai kainuoja visi gėrimai. Be to jei nenorite sušlapinti savo foto aparatų, bet norite nuotraukų prisiminimui, tai Jums bus pasiūlyta įsigyti vietos fotografų darytas nuotraukas. Diena kupina veiksmo, vandens ir gamtos.