Pagrindinis » Saulėlydžio išvyka laivu ir apsipirkimas Waikiki

Saulėlydžio išvyka laivu ir apsipirkimas Waikiki 

Kaina:
Suaugusiam 30.00€
0-6 m. vaikams nemokamai
7-12 m. 15.00€
Vakarienė ir gaivieji gėrimai įskaičiuoti.

Ekskursijos trukmė: 14.00 – 20.30 val.

Ekskursija anglų ir rusų kalbomis vyksta trečiadieniais ir sekmadieniais.


Ekskursijos aprašymas

Puikus pasirinkimas tiems, kas nori vienos ekskursijos metu suderinti ir apsipirkimą, ir išvyką laivu bei pažvelgti į Alaniją nuo Tauro kalnų.

Išlipę Alanijos centre turėsite galimybę pasirūpinti lauktuvėmis artimiesiems. Tam bus skirtos maždaug 2 valandos. Norintieji galės apsilankyti lietuvių tarpe populiarioje drabužių šeimai parduotuvėje „Waikiki“.

Iš karto po to vyksite  į prieplauką. Palengva plaukiant laivui pasigrožėsite nuostabia Alanijos panorama iš jūros pusės. Tyras oras, užburiantis kalnuotas kraštovaizdis, vakarienė ir saulėlydis atviroje jūroje paliks neišdildomus įspūdžius ne tik romantikos gerbėjams!

Kelionės metu turėsite galimybę išsimaudyti ties Raudonuoju bokštu. Vėliau, praplaukęs paslaptingąsias Piratų, Įsimylėjėlių, Fosforo olas, laivas sustos prie Kleopatros paplūdimio. Atsigaivinę ramiai pasidžiaugsite vakariene, muzika, puikia kompanija, o jei pasiseks, gal net išvysite delfinus ar vėžlius! Grįžę į prieplauką pakilsite į Tauro kalnus pasigrožėti miestu ir jūra iš kitos pusės. Po puikiai praleisto laiko būsite parvežti atgal į viešbutį. Vakarienė ir gaivieji gėrimai nemokamai (alkoholiniai gėrimai už papildomą mokestį).