You are currently viewing Turgus Alanijoje: kada vyksta ir kaip rasti?

Turgus Alanijoje: kada vyksta ir kaip rasti?

Turgus yra puiki viena nusipirkti lauktuvių bei įvairiausių menkniekių, o jeigu dar ir mokate derėtis – jūs tikrai išeisite kaip nugalėtojas. Dažnai gauname klausimą apie tai, kur yra Turgus Alanijoje, kada jis vyksta ir kaip galima būtų jį rasti?

Turbūt kiekvienas į Turkiją keliaujantis turistas planuoja bent kartą apsilankyti tikrame rytietiškame turguje, kad pajustų vietinę atmosferą. Tačiau Alanijoje vykstantys turgūs gali nepateisinti keliautojų, ieškančių nepaprastų rytų nuotykių, lūkesčių.

Turgus Alanijoje, palyginti su Stambulo turgumi, yra gana reguliarūs ūkininkų ir miesto gyventojų susitikimai, kurių vienintelis tikslas yra parduoti ir atitinkamai įsigyti reikalingas prekes. Tačiau aplankyti Alanijoje esančius turgus tikrai verta. Prekybininkai draugiški ir draugiški.

Alanijoje yra ir nuolatinių, ir laikinų turgų. Pastarieji dažnai vadinami „mobiliaisiais”.

Didysis turgus Alanijoje

Didžiausias turgus Alanijoje yra Didysis turgus Okurcalare. Jis yra populiarus ne tik tarp vietinių gyventojų, bet ir tarp turistų, nes iš esmės yra viena iš ikoniškiausių kurorto atrakcijų.

Čia parduodamos šviežios daržovės ir vaisiai, prieskoniai, rytietiški saldumynai, maistas, drabužiai, papuošalai, elektronika ir daug daugiau – asortimentas didžiulis. Kartu su vietinės gamybos prekėmis prekyboje galima rasti ir žinomų prekių ženklų klastotės už priimtiną kainą. Turgaus teritorijoje yra valiutos keityklos, vaistinės, vaikų žaidimų aikštelė.

Patarimas!

Derėtis Turkijos turguose yra tikslinga, bet galima derėtis perkant daiktus – drabužius, avalynę, suvenyrus ir t.t.. Turkai nesidera pirkdami maistą. Norėdami sutaupyti pinigų, galite ateiti į turgų prieš užsidarant.

Didysis turgus veikia nuo 8:00 iki vidurnakčio.

Kaip nuvykti iki didžiojo Alanijos turgaus?

Yra keletas būdų, kaip patekti į Didįjį turgų. Autobusai iš Alanijos autobusų stoties išvyksta kiekvieną dieną. Nr.101 ir Nr.102. Išlipti reikia stotelėje „Grand Bazaar“, kelionės laikas apie pusantros valandos. Su išsinuomotu automobiliu į turgų galite patekti važiuodami į vakarus greitkeliu D400 palei pajūrį.

Žuvies turgus Alanijoje

Balık turgus yra didelis šviežios žuvies ir jūros gėrybių turgus, esantis netoli centrinės miesto dalies ir Ataturk bulvaro, netoli ligoninės. Kainos turguje yra prieinamos, o gaminiai yra puikios kokybės.

Į jį nueisite pėsčiomis nuo centro (apie pusvalandį), iš Kleopatros paplūdimio ir autobusų stoties (apie 15 minučių). Be to, į turgų važiuoja autobusas Nr.2, sustojantis prie jo centrinio įėjimo.

Drabužių Turgus Alanijoje

Kurorto drabužių turgus taip pat yra klajojantis. Prekyba vyksta 30 Sokak gatvėje kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį, pora kvartalų arčiau Mahmutlar. Čia galite įsigyti vietinės gamybos drabužių ir avalynės, aksesuarų, įskaitant pasaulio gamintojų kopijas, namų apyvokos prekių. Kainos vidutinės.

Įdomus! Kainų Turkijos drabužių turguose, kaip taisyklė, niekas nefiksuoja, išskyrus pačius prekeivius. Užsienio turistams matant, pardavėjas gali pasiūlyti prekių net per didelėmis kainomis.

Būtent todėl drabužių turguose primygtinai rekomenduojama derėtis, nes pasisekus nurodyta kaina gali būti sumažinta 2 ar net 3 kartus. Svarbiausia būti kuo draugiškesniam ir atkaklesniam, rodant nuoširdų susidomėjimą konkrečiu produktu. Atminkite, kad turkų prekeiviai labai draugiški svečiams ir mėgsta šnekučiuotis.

Turgus Alanijoje keičiantis vietą

Kurorte yra toks neįprastas mums reiškinys kaip „klajoklių“ ar „mobilieji“ turgūs. Jų ypatumas tas, kad tam tikromis prekybai skirtomis dienomis (kartą per savaitę) gatvės ir kitos teritorijos virsta judriais turgais su tentais, palapinėmis, skėčiais nuo saulės.

Tokiose prekyvietėse galima įsigyti vaisių, daržovių, sūrio, ūkio produkcijos, žolelių, prieskonių ir kt. Mobiliose prekyvietėse prekių kainos yra fiksuotos.

Pagrindinis iš šių turgų yra penktadienis „Cuma Bazaar“, kurį sudaro dešimtys prekybos pasažų su žemės ūkio produktais, sezoniniais vaisiais, daržovėmis, kiaušiniais, sūriais, prieskoniais ir kt. Yra pramonės prekių zona su odos gaminiais, tekstile ir nebrangių drabužių. Apsilankymas šiame turguje naudingas dėl puikaus jame pristatomų prekių kainos ir kokybės santykio.

Turgus Alanijoje – kurią dieną ir kur vyksta?

Pirmadienis – Obos rajone, gatvėje. 52 Sokak. Turgus siūlo tekstilės gaminius, suvenyrus ir maistą.

Antradienis – prie žuvies turgaus ir Mahmutlare.

Trečiadienis – Kestel, Konaklio ir Avsallar srityse.

Kestel turgaus vieta:

Ketvirtadienį – ant Tosmuro ir Obos rajonų ribos.

Penktadienis – kurorto centre (už garsiosios LC Waikiki parduotuvės), Kargicak rajono pradžioje.

Šeštadienis – Mahmutlar ir Cikcilli.

Sekmadienis – kurorto centre, Alaaiye Cad. ir Yayla Yolu, gatvių sankirtoje.