You are currently viewing TOP10: Turkijos viešbučiai atostogoms su vaikais

TOP10: Turkijos viešbučiai atostogoms su vaikais

Atostogaujant su vaikais yra labai svarbu viešbučio teikiamos paslaugos ir jų teikiamų paslaugų kokybė. Siūlome Turkijos viešbučių TOP10, kurių teikiamos paslaugos nepaliks abejingų. Šiame sąraše pateikiami Turkijos viešbučiai atostogoms su vaikais, kurie teikia aukščiausio lygio paslaugas.

RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5*

Viešbutis esantis Kemere. Viešbutis puikiai tinka poilsiui su vaikais. Įvairūs apgyvendinimo pasirinkimai, didesnių šeimų apgyvendinimo galimybės, vilos su tiesioginiu patekimu į baseiną. Daugybė baseinų, restoranų, barų, vandens parkas, kino salė, žaidimo aikštelė, paauglių klubas – šiame viešbutyje rasite viską, apie ką tik galite pasvajoti. Viešbutyje vyksta daug pasirodymų su pramoginėmis programomis ir įdomūs užsiėmimai visai šeimai. Specialus meniu vaikams.

RIXOS SUNGATE 5*

RIXOS SUNGATE

Kaip ir pirmasis, šis viešbutis taip pat yra Kemere. Auksinio smėlio paplūdimys, daugybė restoranų, du vandens parkai, 12 šildomų baseinų, kino teatras, boulingo salė, teniso kortai ir daugybė sporto bei pramoginių renginių. Atskira žaidimų zona „Vaikų karalystė“. Mini klubas, veikia nuo nuo 8 iki 24 val. (nuo 4 metų). Čia esančiuose restoranuose yra vaikiškas meniu. Taip pat yra galimybė išsinuomoti vaikišką vežimėlį.

AKKA ANTEDON 5*

AKKA ANTEDON

Viešbutis Kemere, apsuptas nuostabių kalnų ir miškų. Esant poreikiui galima naudotis vaikų vežimėliais (reikalingas užstatas). Į kambarį gali būti pristatyti reikalingi kūdikiui reikmenys (naktipuodis, lovytė). Mini baras gali būti papildomas ne tik vaisvandeniais, vandeniu, bet ir pienu. Vaikų restorane yra ne tik specialus vaikiškas meniu, bet ir galimybė pašildyti maistą bei sutrinti košes (itin aktualu su kūdikiais). Turi naują vandens parką ant jūros kranto. Vaikams įvairi animacija ir programa. Didelis privalumas – dengta vaikų žaidimų aikštelė. Vaikų klubas suskirstytas pagal amžių, tinka net paaugliams iki 16 metų.

RIXOS PREMIUM BELEK 5*

RIXOS PREMIUM BELEK 5*

Viešbutis įsikūręs Beleke, virš 400 000 kv. metrų ploto teritorijoje, čia yra 700 metrų ilgio privatus paplūdimys. Vėsesniu metų laiku svečiai gali naudotis šildomais baseinais. Čia veikia naujas vaikų klubas „Rixy Kids Club“, kuriame organizuojami didžėjų pasirodymai, koncertai, vakarėliai, įvairūs renginiai ir edukacinės programos vaikams. Restorane „Yummy“ pietų metu vaikams siūlomi ypatingi patiekalai.

SEVEN SEAS LIFE 5*

SEVEN SEAS LIFE 5*

Viešbutis Kemere. Viešbutyje rasite vaikams ir kūdikiams pritaikytų baseinų bei specialią paplūdimio zoną, o restoranuose siūlomi specialūs meniu vaikams. Jauniesiems svečiams taip pat siūlomos nemokamos teniso, kalbų ir plaukimo pamokos. Viešbutis siūlo įvairią animacijos programą, įskaitant įdomius teminius vakarus ir sporto renginius.

GURAL PREMIER BELEK 5*

GURAL PREMIER BELEK 5*

Viešbutis Beleke. Viešbučio teritorijoje veikia vaikų klubas, yra įspūdingas vandens atrakcionų parkas su 16-ka vandens čiuožyklų, 8 baseinai. Itin puikus ir platus smėlio paplūdimys su nuolaidžiu krantu, vaikų žaidimo aikštele, patogiais gultais, tinklinio aikštele. Viešbučio teritorijoje net 13 barų. Puikus pasirinkimas atostogaujant su vaikais!

GRANADA LUXURY BEACH 5*

GRANADA LUXURY BEACH 5*

Viešbutis Alanijoje. Šiame milžiniškame poilsio komplekse rasite įvairių unikalių, specialiai vaikams pritaikytų atrakcijų. Čia veikia du mini klubai vaikams nuo 4 iki 16 metų amžiaus ir nuostabus pramogų parkas. Viešbučio teritorijoje – įspūdingas vandens parkas, kuris nepaliks abejingų nei mažų, nei didelių viešbučio svečių.

NIRVANA DOLCE VITA 5*

NIRVANA DOLCE VITA 5*

Viešbutis Kemere. Šiame ypatingai keliautojų su vaikais mėgstamame viešbutyje siūloma daugybė išskirtinių ir specialiai vaikams pritaikytų pramogų bei patogumų. Čia vaizdo kameromis stebimas mini klubas, filmų seansai, įvairūs stalo žaidimai bei vaikams ir net kūdikiams skirti baseinai. Viešbutis svečiams sudaro galimybępačiais nemokamai naudotis vežimėliais, lovelėmis, vonelėmis. Patogesniam kūdikių maisto ruošimui gausite trintuvus ir buteliukų šildytuvus.

DELPHIN DELUXE 5*

DELPHIN DELUXE 5*

Viešbutis Alanijoje. Viešbutyje – lauko baseinais bei vandens čiuožyklos, kurios tinka ir vaikams, ir suaugusiems. Dienos metu vaikams ir tėvams organizuojamos įvairios pramogos, vandens žaidimai. Viešbutis siūlo nemokamą pervežimą autobusu į Alaniją, Sidę ar Manavgatą – labai patogu su vaikais. Viešbučio teritorijoje yra prekybos centras.

BOTANIK PLATINUM 5*

BOTANIK PLATINUM 5*

Viešbutis Alanijoje. Viešbutis turi visa tai, dėl ko jis itin vertinamas šeimų su vaikais. Komplekse yra lauko baseinas su vandens čiuožyklomis, kino teatras. Vaikų užimtumu rūpinasi puikūs animatoriai, veikia vaikų klubas. Restorane specialiai vaikams skirtas švediškas stalas.