Pagrindinis » Vakarinė Alanija su džipais

Vakarinė Alanija su džipais


Ekskursijos aprašymas

Ši trumpa, bet nuotaikinga kelionė suteiks puikią galimybę pažinti nuostabiąją Alaniją.

Iš viešbučio džipais vyksite prie istorinio pusiasalio, pačioje senovės Alanijos širdyje. Pusiasalio papėdėje jūsų laukia maudynės garsiajame Kleopatros paplūdimyje ir apsilankymas Damlatašo urve (pagal pageidavimą, už papildomą mokestį).

Vėliau, grožėdamiesi Alanijos vaizdais iš aukščio, pakilsite funikulieriumi į tvirtovės kalvą, kur galėsite pamatyti tvirtovę ir senovinę mečetę.

Suleymaniye mečetė yra dvasinis centras ir vienas lankomiausių Alanijos tvirtovės objektų. Musulmonų šventyklos „amžius“ yra daugiau nei 6 šimtmečiai. Puikiai išlikęs mečetės pastatas buvo pastatytas XVI amžiuje dešimtojo Osmanų imperijos sultono Suleimano I Didingojo (valdė 1520–1566 m.) įsakymu.

Po to džipais su vėjeliu nusileisite nuo istorinio kalno, per vakaro Alaniją skubėsite pakilti aukštai į kalnus į apžvalgos aikštelę.

Iš apžvalgos aikštelės atsiveria nepakartojami viso miesto ir Viduržemio jūros vaizdai. Jus sužavės paskutiniai besileidžiančios saulės spinduliai ir pamažu užsidegančios vakarėjančio miesto šviesos, į jūrą išplaukiantys spalvingi piratų laivai.