Pagrindinis » Visureigių safaris Dimçay upe

Visureigių safaris Dimçay upe

Kaina:
Suaugusiam 20.00€
0-6 m. vaikams nemokamai (papildomai kainuoja pietūs)
7-12 m. vaikams 10.00€
Pietūs įskaičiuoti į kainą.

Trukmė: 8.30 – 16.30 val.
Ekskursija anglų ir rusų kalbomis vyksta kiekvieną dieną.


Ekskursijos aprašymas

Jeep safaris Alanijoje yra geriausias būdas paįvairinti savo atostogas neįtikėtinais nuotykiais. Visureigiai yra visiškai saugi transporto priemonė, todėl drasiai galite keliauti su vaikais. Visas džipų safario maršrutas Alanijoje driekiasi per miesto pakraštį, tad turėsite unikalią galimybę pamatyti tikrą vietinių kasdienybę  ir susipažinti su jų gyvenimu bei tradicijomis.

Atvirais patogiais džipais kylant vis aukščiau virš jūros lygio horizonte atsivers nuostabūs panoraminiai vaizdai. Pakeliui yra kelios apžvalgos aikštelės, kuriose galima sustoti ir pasidaryti nepaprastai gražių nuotraukų. 

Po to džipai atvyksta į nedidelį Turkijos kaimą. Viena iš šeimų kepa tradicinius naminius pyragus Gözleme. Čia turėsite galimybę ne tik  paragauti pyragų, bet ir pasimėgauti gaivinančia arbata, kuri suteiks energijos visai dienai. Toliau aplankysite vaismedžių sodus. Galite paragauti ir nusipirkti vaisių.

Vėliau vyksite prie didžiausios Alanijoje Dim upės užtvankos, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas. Panoraminės nuotraukos iš tokio aukščio yra tiesiog nuostabios. 
Toliau važiuodami džipais, pakilsite dar aukščiau į kalnus, į Dim urvą, kuris yra vienas didžiausių karstinių urvų Europoje.

Vėliau galėsite pasigrožėti medžių vėsoje pasislėpusiu Kadipınaro kriokliu. 

Kelionės pabaigoje jums siūlomi pietūs prie kalnų upės Dimçay. Čia galite valgyti šviežią žuvį arba vištieną, o norintys gali pažvejoti. Upėje yra daug upėtakių, ir tokio tipo poilsis neabejotinai patiks žvejybos gerbėjams.