Pagrindinis » Žaliasis kanjonas, paslėpto rojaus krioklys ir Turkiškas kaimas
  • Manavgato krioklys
  • Manavgato mečetė
  • Žaliasis kanjonas

Žaliasis kanjonas, paslėpto rojaus krioklys ir Turkiškas kaimas

Kaina:
Suaugusiam 40.00€
0-6 m. vaikams nemokamai
7-12 m. vaikams 20.00€
Pietūs į kainą įskaičiuoti.

Trukmė: 9.00-18.00 val.
Ekskursija lietuvių kalba vyksta antradieniais ir šeštadieniais.


Ekskursijos aprašymas

Siūlome Jums naują, kupiną įspūdžių ekskursiją: Žaliasis kanjonas, paslėpto rojaus krioklys ir Turkiškas kaimas.

Po pusryčių viešbutyje vyksite į jaukų seną turkišką kaimelį, apsuptą apelsinų ir citrinų sodų. Jūsų laukia prinokusių sultingų apelsinų derlius, kurių galėsite paskanauti tiesiai nuo medžių arba šviežiai spaustų sulčių pavidalu.

Po to pasivaikščiosite po kaimą, pasigrožėsite senais akmeninių namų mūrais ir apžiūrėsite seną mečetę, kurioje gidas papasakos apie islamo tradicijas.

Vėliau jūsų laukia pasivaikščiojimas Paslėptame Rojuje,– būtent taip šios vietos pavadinimas verčiamas iš turkų kalbos. Tai pasakiškai gražus keturių pakopų krioklys, dangaus mėlynumo vanduo, apsuptas smaragdo žalumo šlaitais. Drąsuoliai galės maudytis gaivinančiame vandenyje.

Po maudynių jūsų laukia gardūs pietūs.

Po pietų vyksite į Žaliąjį kanjoną. Žaliajame kanjone, iš laivo grožėsimės smaragdinės spalvos vandeniu, stačiomis uolomis ir retkarčiais pasirodančiais medžiais ar iš vandens išnyrančiomis salelėmis,– vaizdai išties didingi!

Kažkada šiuo kanjonu tekėjo viena iš kalnų upių, bet 1984 m., pastačius trečią pagal aukštį užtvanką Turkijoje Oymapınar, viskas buvo užlieta žalios spalvos vandeniu. Laivui sustojus prie platformų, galėsite išsimaudyti gaivinančiame vandenyje, tik nepamirškite pasirūpinti maudymosi kostiumais ir kremu nuo saulės. Laivas – privatus, tik mūsų grupės. Po smagaus pasiplaukiojimo, maudynių ir įspūdingų įamžintų kadrų, sugrįšite į viešbutį.