You are currently viewing Pramogos Turkijoje: Alanya Zipline

Pramogos Turkijoje: Alanya Zipline

Atostogų Turkijoje metu visada skatiname savo klientus leisti laiką aktyviai (bet saugiai), viena iš puikiai tinkančių pramogų – Alanya Zipline. Ilgiausia ir aukščiausia Alanijoje Zipline trasa yra visai netoli miesto centro, Zipline Park ALANYA, Tauro kalnų šlaite, miško teritorijoje. Parkas atidarytas 2022 metų gegužę.

Zipline Alanya

Į jį galite patekti nuomotu automobiliu arba taksi. Taip pat galite užsisakyti ekskursiją, tačiau vis tiek rekomenduojame savarankišką kelionę, nes tokiu atveju turėsite daug daugiau laiko mėgautis nuostabiais Alanijos ir Viduržemio jūros vaizdais iš paukščio skrydžio.

Zipline“ ilgis – 1000 metrų, pradžios taškas – 500 metrų virš jūros lygio, o greitis svyruoja nuo 120 iki 60 km/h, priklausomai nuo žmogaus svorio (leistinas svoris nuo 30 iki 110 kg). Vaikams leidžiama nusileisti nuo 6 m.

Ant ziplino negalima leistis: nėščioms moterims, taip pat žmonėms, sergantiems įvairiomis ortopedinėmis ligomis, juosmens išvarža, kaklo išvarža, galvos svaigimu ir sergantiems epilepsija. Žmonės, sergantys širdies ligomis, taip pat turėtų susilaikyti nuo nusileidimo.

Zipline skrydžio Alanijoje kaina 2023 metais – 70 USD, tačiau kaina dažnai keičiasi, todėl geriau pasitikrinti vietoje. Už papildomą mokestį taip pat galite užsisakyti foto ir video filmavimą.

Kaip viskas vyksta leidžiantis Zipline Alanya?

Parko darbuotojai aprūpina jus visa reikalinga įranga ir mikroautobusu nuveža iki starto vietos, esančios aukščiau kalno šlaito.

Toliau vyksta trumpas instruktažas ir dalyviai pavieniui arba poromis (lygiagrečiais takeliais) leidžiasi į Zipline parką, kur Jūsų laukia draugai ir artimieji, pasiruošę Jums padaryti įspūdingų nuotraukų.

Net jei neplanuojate Zipline skrydžio, į Zipline Park ALANYA verta atvykti dėl ​​nuostabių Alanijos vaizdų, kuriais galėsite pasigrožėti turkiškų pusryčių metu šeimos ir draugų kompanijoje. Laiko apribojimų nėra, galite sėdėti visą dieną.

Rekomenduojame peržiūrėti ir skrydžio video:

Visiems atostogaujantiems Alanijoje linkime puikių įspūdžių ir gerų atostogų. Primename, kad atostogaujant Alanijoje galima rinktis iš mūsų siūlomo plataus ekskursijų Alanijoje pasirinkimo. Viskas ekskursijas Alanijoje rasite paspaudę čia.